Топ Новини

Посол Росії сподівається, що Тягнибок не поставить під удар відносини між країнами

30 жовтня 2012 в 11:07
Посол Росії в Україні Михайло Зурабов сподівається, що ВО "Свобода" не буде піднімати у парламенті питання про денонсацію «Харківських угод», і закликав проявляти в цьому питанні більшу обачність.
tyagnibok-2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Посол Росії в Україні Михайло Зурабов попереджає, що вимога денонсації «Харківських угод» може негативно вплинути на відносини РФ і України.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті «Известия», коментуючи вимогу очолюваного Олегом Тягнибоком Всеукраїнського об'єднання «Свобода» щодо денонсації договору та заборону базування Чорноморського флоту в Криму.

«Денонсація Харківських угод пов'язана з серйозними економічними витратами. Росія в рамках виконання цих домовленостей вже понесла економічні втрати, які слід враховувати», - зазначив Зурабов.

«Дійсно передвиборча риторика нерідко відрізняється радикалізмом. Але це одне з тих чутливих питань, щодо яких потрібно проявляти більшу обачність», - заявив він.

«У нещодавньому минулому можна знайти чимало прикладів того, як непрораховані політичні кроки негативно впливали на двосторонні економічні відносини», - підкреслив посол.

Зурабов сподівається, що «прагматизм українських політиків, незалежно від того, до якої політичної сили вони належать, є страховкою від спонтанних необачних дій».

«Росія - найбільший торговельно-економічній партнер України. Потенціал російського ринку для українських виробників - чинник, здатний істотно вплинути на подолання економічних проблем, з якими стикається Київ у контексті несприятливої ситуації в світовій економіці», - підкреслив він.

«Хотілося б думати, що ставити під удар російсько-українські торгово-економічні відносини не готова жодна політична сила в Україні. Якщо, звичайно, в плани цієї сили не входить економічна та політична дестабілізація в країні», - заявив Зурабов.

«В іншому ж випадку треба бути готовим до будь-яких заяв та будь-яких дій», - додав він.

Як відомо, партія "Свобода" подолала прохідний бар'єр на виборах у Верховну Раду.

Читайте також:

У Партії регіонів розповіли, в яких питаннях вони готові співпрацювати з Тягнибоком

Комуністи не вірять в «підозріло високі» рейтинги «Свободи»

Кличко хоче об'єднатися з «Батьківщиною» і «Свободою» у новій Раді. У Тягнибока є одна умова

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...