Посол при Євросоюзі закликав підписати Угоду про асоціацію заради незалежності України

22 жовтня 2012 в 12:55
Посол України при Євросоюзі закликав Європу підписати Угоду про асоціацію з Україною тому, що це - «найкраща можлива гарантія українського шляху до європейських стандартів і її майбутнього як незалежної і суверенної держави». Окрім того, Єлісєєв просив міжнародних спостерігачів оцінювати саме вибори, «а не українську демократію як таку».
euroflag_.jpg
kmu.gov.ua

Посол України при Європейському Союзі Костянтин Єлісєєв закликає Європу підписати Угоду про асоціацію з Україною заради її європейського майбутнього. Про це йдеться у його статті, оприлюдненій сьогодні в Інтернет-виданні EurActiv.com.

«Я закликаю моїх колег з ЄС: підпишіть Угоду про асоціацію! Не тому, що ми хочемо цього, а тому, що ми заслуговуємо на це. Тому, що це - найкраща можлива гарантія українського шляху до європейських стандартів і її майбутнього як незалежної і суверенної держави», - зазначив посол.

- Німеччина має намір блокувати підписання Угоди про асоціацію з Україною, поки Тимошенко у в'язниці


За словами Єлісєєва, Україна готується до виборів, які відбудуться 28 жовтня, однак після них буде «наступний день», коли Україна буде аналізувати результати голосування, а світ буде аналізувати Україну.

Єлісєєв закликав міжнародних спостерігачів, на чиї слова та висновки буде спиратися міжнародне співтовариство, оцінювати саме вибори, «а не українську демократію як таку». У контексті підготовки до парламентських виборів Єлісєєв звернув увагу, зокрема, на те, що закон про вибори депутатів був прийнятий конституційною більшістю Верховної Ради за участю представників опозиції.

- Генсек Ради Європи заявив, що вибори в Україні можуть визнати нечесними без Луценка і Тимошенко

Крім того, посол зазначив, що виборчий простір залишається в Україні дуже конкурентним, а правляча партія перебуває не в найкращих умовах для перемоги. «Правляча партія, яка в розпал непопулярних реформ увійшла у вибори, є хлопчиком для биття. Опозиція отримала хороші карти», - вважає Єлісєєв.

Він нагадав, що, незважаючи на ув'язення колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, опозиція змогла об'єднатися для участі у виборах, а також отримала моральну підтримку з Заходу. Посол зазначив, що, за даними останніх опитувань, партія «УДАР» може отримати друге місце за підсумками голосування, поступившись лише правлячій Партії регіонів. «Це - ще один доказ непередбачуваності виборів і, отже, вільного процесу», - підкреслив Єлісєєв.

Читайте також:

ЄС недостатньо чесних виборів в Україні для підписання угоди про асоціацію

Переклад угоди про асоціацію може завершитися до кінця року

Європейські експерти впевнені, що вибори нічого не змінять у відносинах України та ЄС

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...