Топ Новини

Посол Німеччини назвав два фактори, що впливають на підписання Угоди про асоціацію

23 квітня 2012 в 17:14
На терміни підписання Угоди про асоціацію України з Євросоюзом, за словами німецького посла, вплинуть встановлення незалежної судової системи та припинення політичних судових процесів, а також проведення демократичних виборів до Верховної Ради.
ukr_euroflag.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На терміни підписання Угоди про асоціацію України з Євросоюзом вплинуть 2 фактори: встановлення незалежної судової системи та припинення політичних судових процесів, а також проведення демократичних виборів до Верховної Ради, заявляє посол Німеччини в Україні Ханс-Юрген Гаймзет.

«У нас розглядають деякі судові процеси в Україні, як виборчі і обгрунтовані в чисто політичному плані. У багатьох випадках очікується встановлення незалежної судової влади. Одночасно, з великим інтересом у нас стежать за підготовкою до виборів до Верховної Ради восени того року. Це є двома основними пунктами, за якими Євросоюз стежить за просуванням України на шляху до підписання угоди про асоціацію», - заявив Гаймзьот у понеділок, беручи участь у відкритті почесного консульства Німеччини в Сімферополі.

Він нагадав, що на минулому нещодавному саміті Україна-ЄС голова Європарламенту Херман Ван Ромпей зазначив, що в Україні залишаються питання правового характеру, рішення з яких були прийняті останнім часом і до остаточного вирішення таких питань підписання угоди про асоціацію не передбачається.

Водночас, Гаймзет додав: «Вважаю дуже важливим, щоб ця угода була підписана вже в цьому році, оскільки ця угода не тільки для України відкриває дуже великий ринок, але і, з моєї точки зору, вона є кращим інструментом для модернізації української економіки, української політики і державності».

Відповідаючи на уточнююче запитання, які конкретні судові процеси, з точки зору Євросоюзу, є проблемними, німецький посол зазначив: «Принаймні 4 судових процеси проходили не за тими мірками, які ми вважаємо властивими європейській державі. Тут треба подумати, як вирішити це питання. Мені здається, це не тільки правове, але й політичне питання».

Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко в кінці березня заявив, що Україна сподівається підписати Угоду про асоціацію з ЄС протягом наступних 12 місяців.

Сьогодні в Сімферополі відкрилося почесне консульство Німеччини, яке буде розвивати зв'язки між Кримом і Німеччиною в економічній, культурній та науковій сферах, а також надавати консульську допомогу громадянам Німеччини.

Читайте також:

Посол Німеччини: Українській владі не варто недооцінювати глибоку стурбованість ЄС процесами в Україні

Великобританія не підпише угоду про асоціацію Україна-ЄС, якщо Тимошенко і Луценко будуть у в'язниці

Стросс-Кан переконаний, що Україна обов'язково вступить до ЄС

Чехія також поки не готова до асоціації ЄС з Україною

Посол Євросоюзу про асоціацію з Україною: рано відкривати шампанське

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...