Посол Франції: МЗС України вчинив некоректно, поширюючи неправдиву інформацію про мій від'їзд

26 серпня 2011 в 17:53
Посол Франції в Україні Жак Фор заявив, що неправдива інформація про його відкликання була поширена в ЗМІ Міністерством закордонних справ України.

Ж. Фор підкреслив, що неправдива інформація про його від'їзд була сформульована саме «в стінах МЗС України».

«Щодо мого від’їзду я робитиму коментарі, коли в природний спосіб настане час виступати з такими заявами. Додам: я шкодую, що така неправдива, оманлива інформація була створена в стінах МЗС України й поширена стосовно мене в ЗМІ. Це некоректно», - заявив Ж. Фор.

Посол підтвердив, що вся інформація, висловлена ​​ним про суд над екс-прем'єром Юлією Тимошенко, була офіційною.

«Ніхто не відкликав мене як посла Франції з України. Як посольство, так і Міністерство закордонних і європейських справ Французької Республіки виступили зі спростуванням цих чуток, які циркулюють навколо мене. Офіційна політична позиція моєї держави щодо судового процесу, про який ви згадали, була послідовно й публічно висловлена і мною особисто як послом у заявах для преси, і в комюніке МЗС Франції від 23 червня та 6 серпня», - сказав Ж. Фор.

Як повідомлялося, Ж. Фор раніше заявив, що судовий процес у «газовій справі» проти Ю. Тимошенко є політичним. «Я не хотів коментувати цей суд, але хочу сказати, що у Франції склалося таке враження, що, на жаль, процес над Юлією Тимошенко знаходиться дуже далеко від права, але дуже близько до політики», - процитувала прес-служба «Батьківщини» слова дипломата.

Нагадаємо, інформація про те, що посол Франції в Україні Жак Фор залишить свій пост, з'явилася в ЗМІ 5 серпня від якогось «джерела в дипломатичному корпусі, що акредитоване в Києві».

За матеріалами: УНІАН , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...