Посол ЄС в Україні Тейшейра обговорив з засудженою Тимошенко долю відносин України з Євросоюзом

11 серпня 2012 в 12:18
Глава представництва Європейського Союзу обговорив з екс-прем'єром ситуацію, яка склалася в Україні, а також як це вплине на подальшу євроінтеграцію в ЄС. Разом з тим, зізнався посол, він зустрівся з Тимошенко "як друг", а тому "більше слухав, ніж запитував".
teisheira_manuel_pintu_Jose_Teysheyra_14_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Посол ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра і ув'язнена екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко говорили про політичну ситуацію в Україні та про бачення лідером опозиції побудови подальших відносин між Українською державою та Європейським Союзом.

Про це сказав Тейшейра в Харкові на брифінгу після зустрічі з екс-прем'єром, яка відбуває ув'язнення і проходить курс лікування в Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці».

На питання журналістів, як посол ставиться до того, що Тимошенко і засудженому екс-міністру України Юрію Луценку відмовлено в реєстрації кандидатами на чергових виборах до Верховної Ради Україні, Тейшейра відповів: той факт, що вони не зареєстровані, проливає світло на те, «чому вони у в'язниці».

Говорячи про стан Тимошенко, Тейшейра зазначив, що екс-прем'єр перебуває «в напруженому емоційному стані».

«Це зрозуміло, тому що вона вже рік перебуває у в'язниці, і справи продовжують відкривати», - сказав Ж.Тейшейра, зазначивши при цьому, що Тимошенко "сильна жінка і добре тримається".

Чи отримав він відповіді на питання, з якими приїхав на зустріч? За словами Тейшейри, він «більше слухав, ніж запитував». «Я більше приїхав як друг», - сказав посол Еворсоюза, пояснивши, що на самому початку його роботи тут в Україні Тимошенко очолювала уряд, і їхні стосунки «були динамічними і хорошими, і вона завжди була дуже конструктивною і доброзичливою».

«А сьогодні я отримую критику моїх висловлювань про ситуацію в Україні від нинішнього Кабміну. Ні Тимошенко, ні члени її уряду мене ніколи не критикували», - зазначив посол ЄС.

Про те, чи буде Тейшейра доповідати про зміст своєї розмови з засудженою екс-прем'єром Тимошенко, на брифінгу не говорилося.

Читайте також:

На Тимошенко завели нову справу


Тимошенко дали премію Папи Римського

Тимошенко відмовилася від участі у відеоконференції з американським судом

Нові звинувачення Тимошенко розчарували Євросоюз

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...