Топ Новини

Посол ЄС: В Україні є політв'язні

9 жовтня 2012 в 12:15
Глава представництва Європейського Союзу вважає, що Україна стає заручником ситуації з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко. При цьому зустрічатися з Тимошенко дипломат поки не має наміру.
tombinsky.jpg
novostey.com

Глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський констатує наявність політичних ув'язнених в Україні.

«Політв'язні в Україні є, і це твердження можна навіть почути від осіб, близько пов'язаних з нинішнім табором влади. Цю проблему обговорюють і українські політики, і всі політики ззовні, партнери України», - зазначив посол в інтерв'ю Polskie Radio.

Він також вважає, що Україна стає заручником ситуації з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Крім того, Томбінський зазначив, що не збирається зустрічатися з Тимошенко і не отримував сигналів від її оточення про те, що вона хоче такої зустрічі.

Нагадаємо, Парламентська Асамблея Ради Європи 3 жовтня встановила визначення «політичний в'язень». Серед таких критеріїв затримання в порушення фундаментальних гарантій, встановлених Європейською конвенцією прав людини; затримання з виключно політичних причин; тривалість затримання або умови з політичних причин більш ніж пропорційні злочину, в якому звинувачують чи підозрюють особу; утримання в дискримінаційних умовах порівняно з іншими за політичними мотивами; затримання в результаті процесу, який був нечесним, і якщо виявиться, що це пов'язано з політичними мотивами влади.

Співдоповідачка ПАРЄ по Україні Майліс Репс повідомила, що питання про визнання політв'язнями Юлії Тимошенко і Юрія Луценка може розглядатися від півроку до 2-3 років.

Читайте також:

Тимошенко почала агітувати за мажоритарників з лікарні (ДОКУМЕНТ)

У Європі затягується розгляд скарг Тимошенко і Луценка

У ПАРЄ вважають, що Тимошенко допоможе тільки амністія

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...