Топ Новини

Портнов врятував суддю Вовка від звільнення за порушення присяги

24 червня 2011 в 07:29
Півроку тому Андрій Портнов (на той час - заступник голови адміністрації президента Віктора Януковича) займався, як член Вищої ради юстиції, перевіркою наявності в діях судді Вовка (нині розглядає у Печерському суді справу Юрія Луценка) ознак порушення присяги.
web_Sergey_Vovk__2.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"До Вищої ради юстиції 29 листопада 2010 року надійшли звернення Ремесленнікової Т. І. від 26 листопада 2010 року про наявність підстав для звільнення Вовка С. І. з посади судді Печерського районного суду Києва, - йдеться у відповіді ВРЮ .- Перевірку відомостей ... доручено провести члену ВРЮ Портнову А. В. (доручення голови ВРЮ Колесніченка В. Н. від 2 грудня 2010 року № 448/0/4-10). У результаті перевірки член Вищої ради юстиції Портнов А. В. прийшов до висновку про відсутність підстав для звільнення судді Печерського районного суду Києва Вовка С. В. з посади за порушення присяги і тому пропонує затвердити результати перевірки. Вивчивши матеріали перевірки, обговоривши їх на засіданні, Вища рада юстиції погоджується з таким висновком", - йдеться у відповіді ВРЮ на інформаційний запит кореспондента видання "Коммерсантъ-Украина".

А. Портнов (нині обіймає посаду радника президента, керівника Головного управління з питань судоустрою АП (на час проведення перевірки - заступника голови АП) категорично спростував зв'язок між раніше проведеною ним перевіркою з нинішніми рішеннями та діями судді Вовка. "По-перше, перевірка, яку ВРЮ давно закінчено і за якою винесено позитивний для судді результат, вже ніяк не може вплинути на його дії, - заявив А. Портнов .- По-друге, вважаю згадку мого імені в цьому процесі некоректною, а по-третє - бажаю Юрію Віталійовичу Луценку міцного здоров'я!"

Сьогодні, на засіданні Печерського суду щодо "газової справи", обвинувачена Юлія Тимошенко зауважила, що "розумний комп'ютер" Печерського райсуду передає всі резонансні "політичні" справи двом суддям - Сергію Вовку і нещодавно переведеному до цього суду указом президента В. Януковича Родіону Кірєєву. Вона зазначила, що вважає цих суддів залежними від адміністрації Президента В. Януковича.

Нагадаємо, Юрій Луценко і його захисники неодноразово подавали клопотання про відведення судді С. Вовка і всього складу суддівської колегії, мотивуючи відведення тим, що С. Вовк неодноразово приймав рішення, що суперечать законодавству. Суд відхилив ці клопотання.

Народний депутат Геннадій Москаль заявляв, що в 2009 році стосовно судді Печерського районного суду м.Києва Сергія Вовка прокуратура Києва порушила кримінальну справу за підробку та використання підробленого рішення суду, викрадення цивільної справи і шахрайське заволодіння земельною ділянкою 70 га.

На неодноразові звернення народного депутата Геннадія Москаля до Генпрокуратури щодо подальшої долі кримінальної справи відповідь не було отримано.

Днями екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко буде оскаржувати дії судді Печерського суду Сергія Вовка в Європейському суді з прав людини.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...