Топ Новини

Порошенко: Скоро по всьому світу будуть ходити на мітинги за Тимошенко, як раніше за Нельсона Манделу

29 жовтня 2011 в 07:11
Українська влада перетворила Юлію Тимошенко на символ боротьби за свободу, і скоро по всьому світу будуть ходити на мітинги на її захист. Про це заявив екс-міністр закордонних справ, голова Ради Національного банку України Петро Порошенко в ефірі «Шустер Live» увечері в п'ятницю, 28 жовтня.
pechersky_berut_byut_flag_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

П. Порошенко згадав, як у студентські роки «нас постійно водили на мітинги» на підтримку різних людей - звільнення з в'язниці Нельсона Мандели, звільнення Луїса Корвалана і Анжели Девіс.

«Ось такою поведінкою Україна доб'ється того, що Тимошенко для кожного пересічного європейця перетвориться на Луїса Корвалана,  Нельсона Манделу або на Анжелу Девіс. І Україну будуть асоціювати з країною, де є політичне переслідування, де немає політичних свобод, де немає прозорого правосуддя і немає перспективи стати європейською державою», - зазначив П. Порошенко.

Він закликав владу зупиниться, оскільки «жодна політична боротьба і ніяке емоційне зіткнення не гідні європейської долі нашої держави».

Як вважає П. Порошенко, «комусь із української влади» слід повчитися на досвіді інших країн, як жертвувати «чимось тимчасовим в ім'я стратегічної мети».

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...