Топ Новини

Порошенко затвердив поправки до закону про е-декларування

27 березня в 19:22

Законопроект №6172 повернуто до Верховної Ради за підписом глави держави.

Порошенко1_13
Порошенко звільнив військовослужбовців від обов'язку заповнювати е-декларації і зобов'язав робити це активістів
Сайт президента України
Президент України Петро Порошенко підписав закон, що звільняє військовослужбовців рядового та молодшого командного складу від подачі е-декларацій, яким також водитися обов'язкове декларування для представників громадських організацій.

Як повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України, законопроект №6172 "Про внесення зміни до статті 3 закону України "Про запобігання корупції" повернуто з підписом президента 27 березня 2017 року.

Раніше в понеділок Порошенко під час зустрічі з громадськими активістами ініціював створення спільної робочої групи за участю членів громадських організацій, народних депутатів і представників Адміністрації президента з метою розробки погоджених змін у цей закон у частині, що стосується обов'язку заповнювати електронні декларації представниками громадських організацій.

Ветувати законопроект глава держави відмовився у зв'язку з необхідністю "врахування інтересів сотень тисяч військовослужбовців, які зараз захищають Україну від російської агресії".

Вранці 27 березня голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав законопроект, який змушує антикорупційні організації подавати е-декларації, і направив його на підпис президенту.

Читайте також: Комітет Ради рекомендував звільнити солдатів і молодших офіцерів від подачі е-декларацій

Нагадаємо, що 23 березня Верховна Рада внесла зміни у ст. 3 закону "Про запобігання корупції". Президентський законопроект підтримали 268 народних депутатів.

Спочатку законопроект був направлений на звільнення солдатів і молодших офіцерів від подачі е-декларацій. Проте в ході розгляду у другому читанні законопроект були внесені суттєві правки.

Зокрема, закон зобов'язує подавати е-декларації представників антикорупційних організацій. При цьому була відхилена поправка, яка зобов'язує подавати е-декларації редакторів і засновників ЗМІ.

Зміни до антикорупційного законодавства жорстко розкритикували офіційні представники США та ЄС.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...