Порошенко розповів про трансатлантичний трикутник

14 березня в 11:41

Угода з Канадою формує трикутник вільної торгівлі Україна – Канада – ЄС. Саме так бачить це Порошенко.

Петр Порошенко1
Стало відомо про про трансатлантичний трикутник
Сайт президента України
Після ратифікації Верховною Радою Угоди про вільну торгівлю с Канадою український бізнес отримає доступ до північноамериканського ринку, заявив президент Петро Порошенко.

"Ця Угода започатковує символічний трансатлантичний місток вільної торгівлі", - йдеться в заяві президента.

За даними Порошенка, угода призведе до зростання українського експорту,  зростання прямих іноземних інвестицій в Україну на рівні 36 млн доларів, створення нових робочих місць у будівництві, промисловості та торгівлі. "Це - також безмитний доступ на 98% товарних позицій на канадський ринок", - додав президент.

Читайте також: Бермудський п’ятикутник

"По суті, йдеться про формування трикутника вільної торгівлі Україна – Канада – ЄС. Адже на завершальному етапі знаходиться формування зони вільної торгівлі Канада-ЄС", - йдеться в заяві.

"З урахуванням вже успішно діючої зони вільної торгівлі Україна – ЄС на ринках трьох наших сторін ми створюватимемо максимально сприятливі умови для роботи в інтересах всіх гравців ринків нашого символічного трикутника", - додав президент.

Нагадаємо, що Верховна Рада 14 березня прийняла закон "Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою". Проект №0120 підтримали 272 депутата.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...