Топ Новини

Порошенко і Яценюк домовилися з Коломойським про входження "Відродження" до коаліції - джерело

19 березня 2016 в 10:40

Також стало відомо, що Порошенка дуже хвилює інформаційна політика телеканалів Коломойського щодо президентської команди, зокрема Ігоря Кононенка.

Рада голосование за отставку Кабмина _1
"Відродження" може увійти до коаліції
Василь Артюшенко, DT.UA

За даними джерел DT.UA, Ігор Коломойський під час "таємної" візиту в Київ домовився з Петром Порошенком і Арсенієм Яценюком про входження депутатської групи "Відродження" в нову парламентську коаліцію. Також під час візиту обговорювалися питання "Укрнафти" та медіа-підтримки президентської команди, зокрема - Ігоря Кононенка.

Про це йдеться у статті Сергія Куюна "Нафта в обмін на... телевізор" для DT.UA.

Читайте також: Ляшко дає 90%, що нова коаліція буде сформована на наступному пленарному тижні

"Останнім часом Ігор Коломойський зачастив в Україну, де не був майже півроку. Основна мета візитів зрозуміла — зустрічі з президентом і прем'єром, про що, як і про їхній зміст ніхто не поширюється. Перші особи країни не тільки вкрай неохоче діляться інформацією про зустрічі з бізнесменом, але навіть намагаються приховати сам їхній факт. Спробував "петляти" й сам олігарх, але журналісти "Радіо Свобода" на відео зафіксували, як уночі Коломойського перевозять у мікроавтобусі в адміністрацію президента. Чому така таємність? Мабуть, тому, що йшлося не про те, про що хотілося б чути громадянам України. До розряду таких питань належать насамперед наведення порядку в напівдержавній "Укрнафті" — найбільшій нафтовидобувній компанії, що залишається в орбіті управління групи Коломойського", - пише автор.

"За даними джерел DT.UA, першою домовленістю між сторонами стало входження депутатської групи "Відродження" у нову парламентську коаліцію. Крім того, просочилася інформація й про те, що Петра Порошенка дуже хвилює інформаційна політика телеканалів Коломойського стосовно президентської команди, зокрема Ігоря Кононенка", - йдеться в статті.

За інформацією автора, питання економіки більше обговорювалися на зустрічах за участю Яценюка.

"Коломойський відкрито підтримує прем'єра, за що той давно відповідає взаємністю. Проблема лише в тому, що ці "розрахунки", по суті, ведуться народними грошима. І "Укрнафта" у цьому разі є великим і тому показовим прикладом", - йдеться в статті.

Нагадаємо, lля виходу з політичної кризи 29,3% громадян України підтримують повне перезавантаження влади - дострокові вибори Верховної Ради, президента, формування нового Кабінету міністрів, свідчать дані опитування Центру Разумкова.

При цьому 24,6% вибрали варіант – "початок переговорів між усіма фракціями, які сформували коаліцію за участю президента та уряду, з метою досягнення компромісу щодо складу Кабінету міністрів, кандидатури його керівника та програми дій".

Детальніше про домовленості між владою і Коломойським читайте в статті Сергія Куюна "Нафта в обмін... на телевізор..." у свіжому випуску тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Tim Vlasyuk 20 марта, 06:26 Інтелектуальна провокація! Є шанс відновити СРСР на нових принципах? Яка ймовірність відродження комунізму на території Росії, України за підтримки Китаю в тому числі? Наскільки народи Росії та України звиклись з ідеєю відновлення спільної країни? З росіянами все зрозуміло. Вони за і готові. Питання лише в основах і за якими правилами буде створюватись нове державне утворення. З українцями все набагато складніше. Після війни на Сході і анексії Криму значна частина українців налаштована вороже до росіян. Потрібно проводити політику примирення. Нова фаза супердержави. Які плюси? Закінчення війни на сході України, повернення Криму. Він буде частиною нової федеративної держави. Україна отримає ядерну зброю. Люди зможуть безпережкодно їздити по території нової держави. Економіка об’єднаної Руси-України буде значно сильнішою за окремі економіки сучасних Росії і України. http://politiko.ua/blogpost133754 Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...