Топ Новини

Попов поїхав до Японії переймати досвід "електронного уряду"

14 листопада 2011 в 10:12
Голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) відвідає Японію з візитом з нагоди 40-річчя побратимських відносин Києва та Кіото.
popov.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба КМДА, візит відбудеться з 14 по 19 листопада. У рамках візиту заплановані зустрічі з керівництвом відомих японських компаній і представниками державних установ Японії.

Зокрема, передбачено зустріч О.Попова у Токіо з керівництвом відомих японських корпорацій, які раніше дали попередню згоду на участь у декількох програмах модернізації інфраструктури Києва. Під час візиту планується досягти остаточних домовленостей про терміни та етапи їх реалізації.

Делегація Києва також має намір вивчити досвід Кіото щодо рішення деяких проблем, які сьогодні стоять і перед українською столицею. Зокрема, це стосується роботи системи електронного уряду, яка вже працює в мерії Кіото, а у Києва почне функціонувати наступного року.

Актуальною для Києва є проблема збереження зелених зон і покращення екології. В рамках візиту заплановано зустріч О.Попова з природоохоронними організаціями Кіото, досвід яких може виявитися корисним для Києва, а також відвідування відомих парків Кіото, де збережено стародавні і втілено сучасні елементи ландшафту та дизайну.

Також для Києва цікаві досягнення вчених у сфері медицини, оскільки в Японії активно проводиться медична реформа. Так, програмою візиту передбачено ознайомлення О.Попова з новітніми розробками японських онкологів.

Програма перебування насичена культурними подіями. Зокрема, О.Попов відвідає Золоту вежу Кінкакуджі, балетну школу Тераді, послухає японську арфу і відвідає концерт майстрів традиційної японської музичної культури.

Як повідомлялося, у січні поточного року КМДА підписала меморандум з японською корпорацією "ITOCHU" про співпрацю, який передбачає залучення кредиту для КП "Київський метрополітен" на 30 років під 1,5% річних для будівництва лінії метро на Троєщину. Передбачалося, що в лютому керівництво корпорації "ITOCHU" доповідатиме з цього питання у Міністерстві економіки, торгівлі і промисловості Японії.

Окрім того, ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" (КВБЗ, Кременчук, Полтавська обл.) має намір у 2012 році зайнятися модернізацією вагонів для КП "Київський метрополітен" спільно з японськими компаніями. Передбачається, що у проекті братимуть участь три японські компанії, зокрема Mitsubishi і Itochu.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...