Попов: Ми відмінимо проект про обмеження акцій протесту

21 вересня 2011 в 09:36
Київська адміністрація не прийматиме рішень, які хоч якось порушуватимуть демократичні принципи. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов коментуючи оприлюднення проекту рішення про обмеження масових заходів у Києві.

"Я ще не бачив цього проекту рішення. Але скажу відразу - це невірно (обмежувати проведення масових заходів)", - сказав А.Попов.

"Ми дуже демократичні, якщо не так - давайте нам якість поради, зауваження, пропозиції. Бо моя принципова думка: без демократичних процесів ми не будемо мати нормального суспільства. Інша справа, як іноді трактується демократія, дехто вважає, що можна порушувати законодавство чи якість правила. На мою думку, якраз їх виконання з одного боку, а з іншого боку доступність влади - це і є демократичний процес. Тому нічого ми не будемо забороняти", - заявив А.Попов.

Він пообіцяв, що обов'язково вивчить цей проект рішення.

"Я подивлюся цей проект і ми його відмінимо навіть, як проект, якщо там є якісь наступи на демократію", - пообіцяв А.Попов.

Натомість прес-секретар голови КМДА Наталія Ільницька наголосила, що вказаний проект рішення стосується лише проведення різноманітних мистецьких акцій, але не мітингів чи демонстрацій.

Нагадаємо, проект положення про порядок організації та проведення громадських заходів у Києві передбачає обмеження права на проведення громадських заходів у столиці біля держустанов.

«Масові заходи поблизу будівель, в яких розміщені державні органи та органи місцевого самоврядування, можуть проводитися на відстані від них не менше 100 метрів, якщо інше не передбачено відповідними рішеннями цих органів або в спеціально відведених для цього місцях», — йдеться в пункті 11.2 проекту положення.

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...