Топ Новини

Попов має намір звільнити з КМДА понад 600 чиновників

14 січня 2011 в 12:23
Київська міськдержадміністрація (КМДА) представила план із проведення адміністративних змін у Києві.

КМДА розробила план з оптимізації штату районних адміністрацій. Передбачається, що структура КМДА буде зменшена на 115 чиновників. Однак основні кадрові скорочення очікуються в районних виконавчих органах влади (240 людей) і територіально-медичних об'єднаннях (280 осіб). Про це у четвер, 18 листопада, пише газета "Экономические известия".

«У системі управління районних адміністрацій чисельність чиновників зменшиться на 240 осіб», - заявив новопризначений голова КМДА Олександр Попов. Ще 280 людей будуть звільнено у зв'язку з наміром міської влади до кінця року ліквідувати територіально-медичні об'єднання (ТМО).

За словами пана Попова, після проведених скорочень чисельність персоналу буде становити приблизно 1500 осіб. «У фінансовому еквіваленті це 80-100 млн грн щорічних витрат із держбюджету», - зазначив він.

«Оптимізація кількості штату виконавчих органів у районах допоможе усунути дублювання повноважень і чітко визначити між заступниками голови РДА функції управління», - зазначив депутат міськради Денис Москаль (раніше входив до складу фракції БЮТ в Київраді).

На сьогоднішній день структура і штат райадміністрацій визначається постановою Кабміну №791 від 3 вересня 2008 року. Згідно з нею, апарат районної адміністрації складається з 10 відділів та трьох секторів. Окрім цього, у РДА існує шість управлінь, 11 відділів і служба з питань дітей. Однак, як повідомив заступник мера міста Руслан Крамаренко, в районах не всі структурні підрозділи РДА ефективно працюють, а деякі відсутні зовсім.

Натомість КМДА пропонує створити у кожному районі сім основних структур: управління ЖКГ, управління з питань надзвичайних ситуацій, управління освіти, управління з питань праці та захисту населення, фінансове управління та службу з питань дітей. «Решта структур будуть входити до їх складу і фінансуватися в рамках одного управління», - підсумував пан Крамаренко.

Відповідаючи на запитання, якими будуть наслідки оптимізації штату районних адміністрацій за запропонованою керівництвом КМДА схемою, депутат міськради Денис Москаль (раніше входив до складу фракції БЮТ у Київраді) відзначив очікуване зниження рівня бюрократичної тяганини.

Втім, задумана Олександром Поповим адміністративна міні-реформа, за оцінками експертів, може дати не тільки позитивні, але і негативні результати.

Нагадаємо, Попов заявив, що питання про призначення голів РДА у столиці, а також першого заступника голови КМДА будуть вирішені наступного тижня. Серед претендентів на посаду першого заступника Попова ЗМІ називають і голову Шевченківської РДА Віктора Пилипишина.

За матеріалами: Экономические известия

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...