Топ Новини

Попов: Генплан розвитку Києва буде прийнято лише після скасування будівництв у зелених зонах

28 жовтня 2011 в 15:13
Генеральний план розвитку Києва на період до 2025 року буде прийнято з урахуванням пропозицій громадян, а також після скасування землевідводів у зелених зонах міста
nedvizimost_doma_stroitelstvo__DSC1019_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Міська адміністрація також готує свої побажання щодо змін до проекту Генплану», - пише глава КМДА Олександр Попов у своїй статті для ZN.UA.

«
Зокрема, я поставив завдання проаналізувати всі землевідведення в зелених зонах і підготувати проекти рішень про їх скасування, де це можливо. Що маю на увазі? Наприклад, Київрада свого часу виділила ділянку землі в Солом’янському парку, на вул. Волгоградській, під будівництво житлового будинку, але робіт там досі не розпочато. Тому ГУ архітектури підготувало пропозицію про скасування цього землевідведення. У нашому списку на скасування вже тепер значиться приблизно 20 адрес: у парках «Крістерова гірка», «Обо­лонь», «Троєщина», «Дружби народів» та інших. І робота з аналізу землевідведень ще далека до завершення», - зазначив глава КМДА.

А. Попов нагадав, що робота над Генпланом почалася кілька років тому. «
На час мого призначення на посаду голови КМДА робота над Генпланом наближалася до завершення. Як на мене, було б неправильно кидати на півдорозі справу, на яку вже витрачено мільйони бюджетних коштів», - упевнений він.

«
Ми проаналізували цей документ і дійшли висновку, що вихідні дані, які закладено в нього, відповідають реаліям. Чисель­ність населення, стан шляхів, транспорту, соціальної сфери на теперішній момент — усе було скрупульозно проаналізоване й лягло в основу подальших розрахунків. Цільове чи функціональне призначення окремих територій визначалося на базі даних містобудівного та земельного кадастрів, як і велить законодавство. Це офіційна інформація від розробників Генплану, за яку вони несуть відповідальність перед органами держекспертизи», - підкреслив О. Попов.

Детальніше читайте в статті О. Попова «Генеральний план збереження унікальності Києва» в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...