Помічники депутатів будуть знімати їхнє голосування на відео

22 лютого 2013 в 15:40

Арсеній Яценюк пообіцяв розсадити на балконах Ради помічників депутатів із засобами відеофіксації.

Рада_6
Голосування в Раді будуть фіксуватися на відео
Василя Артюшенка, ZN.UA

На всіх наступних засіданнях Верховної Ради голосування депутатів буде фіксуватися на відео, пообіцяв лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк.

"Помічники народних депутатів України із засобами відеофіксації будуть перебувати на балконах для фіксування кожного голосування", - сказав він на прес-конференції 22 лютого.

Яценюк також подякував журналістам за те, що вони своєю роботою "донесли до українців необхідність персонального голосування".

Депутат також запевнив, що всі голосування, які відбулися на засіданні у п'ятницю, були конституційними. "Кожен голосував за себе", - підкреслив Яценюк.

- Верховна Рада прийняла поправку проти кнопкодавства

Нагадаємо, 22 лютого після майже трьох тижнів блокування 2 сесія Верховної Ради 7-го скликання була відкрита. Опозиція і більшість змогли прийти до компромісу в питанні про персональне голосування і відразу після розблокування Ради прийняли поправку до закону про регламент.

Зміна передбачає, що всі депутати повинні голосувати особисто. У разі виявлення фактів голосування за іншого депутата розгляд питання порядку денного зупиняється.

Головуючий на засіданні встановлює присутність на засіданні депутата, замість якого голосували. У разі відсутності цього депутата, рахункова комісія повинна вилучити його картку і передати її головуючому на засіданні. Після чого проводиться повторне голосування.

Читайте також:

Рада, прийнявши зміни до регламенту і заяву про євроінтеграцію, закрилася до 5 березня

Відкрилася друга сесія Верховної Ради

Опозиція зняла блокаду Ради

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...