Топ Новини

Польща назвала євроінтеграцію України своїм пріоритетом

25 липня 2012 в 06:30
Броніслав Коморовський назвав підтримку європейської інтеграції України пріоритетом зовнішньої політики Польщі, зазначивши при цьому, що ця дорога повна труднощів, перешкод і протиріч. Серед інших викликів Коморовський назвав прагматичний підхід у відносинах з Росією та посилення співробітництва зі США.

Президент Польщі Броніслав Коморовський називає підтримку європейської інтеграції України одним з пріоритетних напрямків зовнішньої політики Польщі.

"Ще один з викликів - це активна політика на користь добросусідства. Тобто розумна підтримка України на її шляху на Захід", - заявив Коморовський в Польщі на щорічній конференції з польськими послами.

При цьому, за його словами, ця дорога повна труднощів, перешкод і протиріч.

"Але якщо так оцінити ситуацію, то з нашого боку має бути залізна рішучість, залізна воля і бажання довести цю стратегічну мету до повного успіху в майбутньому", - заявив президент.

Серед інших основних викликів у польській зовнішній політиці Коморовський назвав зміцнення позицій Польщі в період кризи в Європейському Союзі, більш прагматичний підхід у відносинах з Росією та посилення співробітництва зі США.

- Ромні звинуватив Обаму у зраді Польщі і Чехії на догоду Росії

Крім того, 24 липня Коморовський також зустрівся з високим представником Європейського Союзу з закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон, і, як зазначається в повідомленні прес-служби президента Польщі, основною темою їхньої розмови стали перспективи спільної політики безпеки та оборони і політики сусідства ЄС, зокрема ЄС та України.

Коморовський та Ештон, зокрема, обговорили перспективи підписання і ратифікації угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Як повідомлялося, на початку липня Коморовський заявив про готовність Польщі дружити з усіма українськими політичними силами заради євроінтеграції України.

Читайте також:

Баррозу і Ештон попросили Україну і Росію довго не торгуватися за газ

Керівництво Євросоюзу вважає неможливим підписання угоди про асоціацію з Україною

В Євросоюзі констатували системний характер відходу України від європейських цінностей

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...