Політолог запропонував скоротити депутатський термін до двох років

10 грудня 2012 в 15:56
«Давайте обирати на два роки депутатів», - запропонував політолог Карасьов. На його думку, це суттєво знизить вплив грошей на вибори.

Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов вважає, що в Україні варто скоротити термін повноважень народних депутатів до двох років. Про це він сказав на прес-конференції в Києві під час обговорення питання можливості відкликати народних депутатів через те, що виборці, наприклад, незадоволені ефективністю їх роботи.

«Давайте обирати на два роки депутатів. До речі, це зменшить вплив грошей на вибори. Тому що на два роки люди не будуть стільки витрачати грошей, скільки на п'ять років. Тому що за п'ять років, вони вважають, ці гроші можна відбити. А за два роки дуже важко відбити», - сказав Карасьов.

У свою чергу директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала, оцінюючи перспективи роботи нового парламенту, висловив переконання, що закони в новій ВР будуть прийматися якісніше, ніж у попередній.

«Тут вже не можна буде так проводити ті закони, які, умовно кажучи, проводить лише одна політична сила або та більшість, яка в дійсності має меншість по Україні. Тобто, я думаю, що інша частина українського суспільства не буде виключена в цьому парламенті з цього процесу, тому що є «Свобода» та «УДАР». І у мене є надія, що вже не буде багато тих неефективних законів, які потім направлялися на доопрацювання. Тут буде якась конкуренція, пропозиції, ідеї, а не одна точка зору, а інша - завжди неправильна», - сказав він.

Читайте також:

Підготовча група затвердила розсадження депутатів у Раді


«Свобода» готова сидіти на гальорці Ради, щоб за необхідності «запускати народ»

Регіонали шукають потенційних тушок у »Батьківщині»


Депутата від Кличка оцінили від мільйонів, якщо він стане «тушкою»

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...