Поклонний хрест під Феодосією все таки встановлять - «як виняток»

10 серпня 2011 в 10:21
Міжвідомча комісія сприяння чинному законодавству про свободу совісті та релігійних організацій Феодосії на своєму засіданні у п'ятницю, 5 серпня, погодила встановлення поклонного хреста біля траси Владиславівка-Феодосія, повідомляє прес-служба міськради Феодосії.

Міський голова Олександр Бартенєв запропонував встановити поклонний хрест «як виняток», і його підтримали члени комісії, у тому числі представники мусульманської громади міста.

О.Бартенєв нагадав, що хрест було встановлено незаконно, проте відновити його все ж таки необхідно, щоб конфлікт не розгорявся надалі.

Нагадаємо, що на початку липня при спробі відновити знесений за рішенням суду поклонний хрест у Феодосії відбулися зіткнення російських козаків з міліцією. Після цього прем'єр-міністр Криму Василь Джарти заявив, що влада Криму буде жорстко припиняти будь-які спроби поставити під загрозу міжнаціональну згоду в автономії.

На засіданні феодосійської комісії представник мусульманської громади імам Нариман Короглу повідомив, що питання встановлення хреста він обговорював разом зі старійшинами і народом. «З нашого боку це важкий крок, але ситуація була нагніченою. Ми хочемо, щоб мусульмани і православні жили в єдності і залишалися друзями. Якщо у вигляді виключення, то ми погоджуємо встановлення хреста. Ми і далі будемо з порозумінням співпрацювати з православними», - сказав імам.

У свою чергу благочинний Феодосійського округу протоієрей Михаїл (Ситенко) подякував представникам мусульман за взаєморозуміння. «Інцидент, що трапився, показав нам і навчив нас, як правильно жити в мирі та злагоді. У нас ніяких розбіжностей з мусульманами немає. Далі ми теж будемо діяти мирно і злагоджено. Все повинно робитися в рамках законів України», - сказав він.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...