Топ Новини

Поглинання партії Тігіпка підвищило рейтинг Партії регіонів

11 квітня 2012 в 10:29
На думку соціологів, зростання рейтингу Партії регіонів обумовлене поглинанням партії «Сильна Україна», а вихід Королевської з «Батьківщини» знизив рейтинг цієї політичної сили.
party_regions_DSC6703.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Соціологи констатують незначне падіння рейтингу партії «Батьківщина» і збільшення рейтингу Партії регіонів. Як повідомив журналістам у середу заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко, про це свідчать дані соцопитування, проведеного Центром Разумкова спільно з фондом «Демократичні ініціативи імені Ілько Кучеріва».

На думку Міщенка, зростання рейтингу Партії регіонів обумовлене поглинанням партії «Сильна Україна» Сергія Тігіпка, а деякі зниження рейтингу ВО «Батьківщина» - за рахунок появи нової політичної сили «Україна - вперед!» Наталі Королевської.

Згідно з опитуванням, Партію регіонів нині готові підтримати 19,5% усіх опитаних, ВО «Батьківщина» - 13,5%, партію «Фронт змін» - 9,5%, партію «УДАР» Віталія Кличка - 7,4%, КПУ - 4,4%.

У той же час, серед тих, хто має намір взяти участь у виборах, за Партію регіонів готові проголосувати 24,5%, ВО «Батьківщина» - 16,8%, «Фронт змін» - 11,9%, «УДАР» Віталія Кличка - 9%, КПУ - 5,6%.

Таким чином, згідно з соцопитуванням подолати 5% прохідний бар'єр можуть п'ять політичних сил.

За партію «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка готові проголосувати 2,8% всіх опитаних і 3,5% тих, хто має намір взяти участь, за партію Королевської «Україна - вперед!» - 1,2% і 1,4%.

Всі інші партії набирають менше 1% голосів.

Опитування свідчить, що не мають наміру взяти участь в голосуванні 14,9% українців, важко відповісти - 18,5%.

Даний соціологічне опитування проводилося з 30-го березня по 4-те квітня.

Як повідомлялося, за даними опитування, проведеного Центром Разумкова у грудні 2011 року, за «Батьківщину» були готові голосувати 15,8% (і 21,4% тих, хто прийде на вибори), за Партію регіонів 13,9% (18,5%).

Читайте також:

ПР і «Батьківщина» можуть набрати однакову кількість голосів на виборах до Ради

Тимошенко відстає від Януковича у президентському рейтингу на 2%

В Україні не залишилося регіонів, де довіряють Януковичу

Шанси потрапити до парламенту зберігають п'ять партій

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...