Топ Новини

Подольський відмовився брати участь у судових засіданнях через суддю

12 грудня 2011 в 09:34
Потерпілий у кримінальній справі щодо вбивства Георгія Гонгадзе журналіст Олексій Подольський відмовився брати участь у судових засіданнях із розгляду скарги адвокатів колишнього президента України Леоніда Кучми на порушення стосовно нього кримінальної справи.
sud_zal_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це йдеться в заяві О.Подольського. Документ сьогодні на засіданні Печерського районного суду Києва зачитав представник журналіста Олександр Єльяшкевич.

О.Подольський заявив, що відмовляється брати участь у засіданнях суду через численні порушення його прав суддею Галиною Супрун.

«Після тих грубих порушень моїх прав громадянина, які гарантовані мені Конституцією України, ратифікованою Україною Конвенцією з прав людини та Кримінально-процесуальним кодексом України, до яких вдалася суддя Галина Супрун і 7-го, і 9-го грудня 2011 року;

Після того як вона у відповідь на мої спроби повернути судовий розгляд у правове поле нахабно поставила біля мене варту, озброєну вогнепальною зброєю і гумовою палицею (такою ж палицею, якою у 2000 році мене вже годинами катували працівники МВС під керівництвом генерал-лейтенанта О.Пукача, який виконував замовлення Л.Кучми і Ю.Кравченка);

Після того як у судовому засіданні вона демонстративно принизила мою гідність і не тільки Громадянина, а й Християнина;

Після всіх цих процесуальних знущань і цинічних погроз міліцейськими символами в мене не залишилося ані найменшого сумніву в тому, що суддя Г.Супрун розглядає справу упереджено в інтересах лише однієї сторони - обвинуваченого. А це свідчить про те, що вона вже заздалегідь прийняла для себе рішення. Рішення - на користь Л.Кучми», - заявив О.Подольський.

Він припустив, що «позиція судді Г.Супрун пов'язана з мотивацією, яка має корупційні засади».

О.Подольський наголосив, що не довіряє судді Г.Супрун, а тому, надалі не братиме особистої участі в судових засіданнях під її головуванням.

Він доручив своєму представникові О.Єльяшкевичу бути присутнім на процесі, щоб і надалі документувати порушення і зловживання владою судді Г.Супрун для використання цього епізоду серед інших доказів на процесі щодо злочинів Л.Кучми». Журналіст висловив упевненість, що цю справу обов'язково буде розглядати Європейський суд з прав людини.

Також О.Подольський вимагав долучити цю заяву до матеріалів справи.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...