Топ Новини

Податкова заявила про суто господарський характер справи стосовно гендиректора ТВі Княжицького

18 липня 2012 в 16:23
Кримінальну справу проти Княжицького порушено за фактом умисного ухилення від сплати великої суми податків. Державна податкова служба вказує на суто господарський характер справи, коли держава має певні претензії до суб'єкта господарювання, який не платить податки.
knyazhyckij.jpg
Телекритика
Державна податкова служба України (ДПС) заявила, що дії правоохоронних органів у рамках розслідування кримінальної справи стосовно директора ТОВ "Телерадіокомпанія" ТелеРадіоСвіт "Миколи Княжицького відповідають вимогам Кримінально-процесуального кодексу, а сама справа носить суто господарський характер. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДПС.
 
"Всі дії правоохоронних органів відповідають вимогам Кримінально-процесуальному кодексу України і спрямовані на всебічне, об'єктивне і повне розслідування і встановлення всіх обставин справи", - йдеться в повідомленні.
 
У прес-службі відомства нагадали, що справу проти Княжицького порушено за фактом умисного ухилення від сплати податків в сумі 325 тисяч гривень.
 
ДПС вказала також на суто господарський характер справи, коли держава має певні претензії до суб'єкта господарювання, який не платить податки.
 
У прес-службі нагадали, що 12 липня на телеканалі ТВі були вилучені документи, що стосуються фінансово-господарської діяльності підприємства. Родночас, жодного документа, який стосувався б журналістської діяльності, не вилучили.
 
Як повідомлялося,  12 липня Державна податкова служба у м. Києві заявила, що 28 квітня за наслідками проведення позапланової документальної перевірки телеканалу ТВі було виявлено порушення – заниження належного до сплати в бюджет ПДВ на суму понад 3 млн грн. На підставі цього було порушено кримінальну справу проти директора підприємства Миколи Княжицького - за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).
 
У ДПС тоді пояснили, що справу було порушено стосовно діяльності телеканалу ТВі за результатами перевірки діяльності телеканалу, проведеної в квітні 2012 року, тобто до оголошення мораторію на перевірки ЗМІ головою Державної податкової служби Олександром Клименком.
 
Як відомо, ДПС продовжила мораторій на перевірки засобів масової інформації та в третьому кварталі 2012 року у зв'язку з проведенням виборчої кампанії з виборів народних депутатів України.
 
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...