Топ Новини

«Південний потік» «зареєструвався» в Словенії

6 вересня 2012 в 19:10
5 вересня було зареєстровано спільну проектну компанію South Stream Slovenia LLC для реалізації проекту «Південний потік» на території Словенії. Перші установчі збори акціонерів South Stream Slovenia LLC заплановано на початок жовтня в Любляні.
yuzhniy703e83ae73.jpg
south-stream.info

«Газпром» і Словенія заснували спільну проектну компанію для реалізації проекту «Південний потік». Про це повідомили в управлінні інформації ВАТ «Газпром» за підсумками зустрічі начальника Департаменту з управління проектами російського газового монополіста Леоніда Чугунова та генерального директора компанії Plinovodi d.o.o. Мар'яна Еберлінца.

«Сторони обговорили питання російсько-словенського співробітництва в рамках реалізації проекту «Південний потік». Було відзначено, що 5 вересня зареєстрована спільна проектна компанія South Stream Slovenia LLC для реалізації проекту на території Словенії, і робота над проектом йде відповідно до наміченого графіка», - йдеться в повідомленні.

Чугунов і Еберлінц також розглянули порядок денний перших установчих зборів акціонерів South Stream Slovenia LLC, проведення яких заплановано на початок жовтня в Любляні.

- «Газпром» і Болгарія домовилися щодо «Південного потоку» і нового газового контракту

- «Газпром» закінчив будівництво газопроводу в обхід України


У 2011 році «Газпром» поставив до Словенії
0,53 млрд куб. м газу. В цілях диверсифікації маршрутів експортних постачань природного газу ВАТ «Газпром» реалізує проект «Південний потік». Проектна продуктивність морської ділянки газопроводу складе 63 млрд куб. м в рік. Будівництво «Південного потоку» розпочнеться у грудні 2012 року. Введення в експлуатацію першої нитки газопроводу заплановано на кінець 2015 року. Для реалізації сухопутної частини проекту з Болгарією, Сербією, Угорщиною, Грецією, Словенією, Хорватією і Австрією підписано міжурядові угоди.

27 травня 2010 між ВАТ «Газпром» і Plinovodi d.o.o. було укладено Угоду про виконання ТЕО "Південного потоку" на території Словенії. 22 березня 2011 «Газпром» і Plinovodi d.o.o. підписали Угоду учасників South Stream Slovenia LLC, що створюється на паритетних засадах для реалізації «Південного потоку» в Словенії. У сферу діяльності South Stream Slovenia входитиме підготовка проектної документації, організація фінансування, будівництво і експлуатація словенської ділянки газопроводу.

Читайте також:

Україна скоротила імпорт «газпромівського» газу на 14,2%, транзит - 7,2%

Україна накопичила в своїх підземних сховищах
17,5 млрд кубометрів газу

Хорватія може допомогти «Газпрому» будувати газопровід в обхід України

«Газпрому» загрожує штраф Єврокомісії у розмірі понад 10 мільярдів євро

Єврокомісія почала антимонопольне розслідування проти «Газпрому»

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...