Питання про переведення Тимошенко в колонію можуть вирішити тільки німецькі медики, - Власенко

28 лютого 2013 в 11:06

Ухвалити рішення про переведення екс-прем'єра назад до колонії або продовження лікування можуть тільки її лікарі з німецької клініки "Шаріте".

tymosh.jpg
Юлія Тимошенко
byut.com.ua

Тільки висновок німецьких лікарів берлінської клініки "Шаріте" може стати медичною підставою для подальших дій щодо Юлії Тимошенко. Про це в середу, 27 лютого на брифінгу в Харкові заявив захисник екс-прем'єр-міністра Сергій Власенко.

Він ще раз нагадав, що керівництво Генеральної прокуратури і Міністерства охорони здоров'я ще рік тому визнало відповідальність лікарів берлінської клініки "Шаріте" за лікування Юлії Тимошенко.

"Лікарями Юлії Тимошенко є лікарі німецької клініки. Німецькі лікарі визначають стан її здоров'я, а не якісь медичні комісії, які створені незаконно. Тому тільки висновок німецьких лікарів може стати медичною підставою для всіх подальших дій", - підкреслив він.

За словами Сергія Власенка, лікарі берлінської клініки "Шаріте" досі не отримали дозвіл влади України на проведення чергового обстеження Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, захисник екс-прем'єра також заявив, що стан здоров'я Юлії Тимошенко залишається важким.

Як відомо, лікарі німецької клініки "Шаріте" планували 23 лютого приїхати до Харкова і провести обстеження Тимошенко. Проте їхній візит був скасований Міністерством закордонних справ України на підставі інформації Державної пенітенціарної служби про неможливість організації їхнього візиту.

Міністерство охорони здоров'я України з посиланням на "висновок" міжнародної комісії оголосило про завершення лікування Юлії Тимошенко. В той же час, лікарі клініки "Шаріте" заявили, що це твердження українських лікарів не відображає їхню позицію. "Ми вважаємо, що Тимошенко має потребу у подальшому лікуванні, і ми надалі перебуваємо в її розпорядженні", - заявив головний лікар клініки "Шаріте" Карл Макс Айнгойпль. За його словами, продовження лікування екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко залежить від відповідного дозволу влади України.

Читайте також:

Пшонка пояснив, чому Тимошенко не перевозять у колонію

Тимошенко припинила акцію громадянської непокори

Німецькі лікарі не знають, коли їх пустять до Тимошенко

Тимошенко повернулася в лікарняну палату після припинення стеження

 

За матеріалами: НБН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...