Після вироку Тимошенко перемовини про асоціацію між Україною та ЄС безглузді

11 жовтня 2011 в 14:18
Директор програм зі Східного партнерства і Росії Фінського інституту міжнародних відносин Аркадій Мошес вважає, що після винесення вироку колишньому прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко продовжувати перемовини щодо угоди про асоціацію між Україною та ЄС безглуздо.
euroflag__ukraine_DSC3128-1.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«У технічному сенсі це робить подальші перемовини щодо угоди про асоціацію безглуздими. Угода про зону вільної торгівлі могла б бути підписана, але ЄС вже однозначно висловився, що його цікавить пакет, а пакет передбачає впровадження в Україні певних норм, принципів і правових основ. ЄС не зможе при всьому бажанні розглядати те, що трапилося сьогодні, як відповідне потенційній угоді про асоціацію. Звідси виникає пауза: підписувати її безглуздо, а подавати її на ратифікацію безглуздо удвічі», - сказав експерт в коментарі УНІАН.

«Я думаю, що режим Януковича дуже серйозно ускладнив своє власне функціонування на міжнародній арені», - додав А.Мошес.

Разом з тим, експерт висловив думку, що сьогоднішнє рішення у справі Ю.Тимошенко не буде остаточним.

«Зіткнувшись з західною реакцією, Київ почне шукати шляхи виходу з цієї ситуації, бо вона йому однозначно невигідна, вона дуже серйозно скорочує його поле для маневру і фактично залишає його один на один з Москвою», - сказав він.

А.Мошес переконаний в тому, що рано чи пізно президенту України Віктору Януковичу доведеться переглядати прийняте сьогодні рішення.

Нагадаємо, що сьогодні Печерський суд засудив Ю.Тимошенко до семи років позбавлення волі, визнавши її винною в перевищенні службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...