Топ Новини

Після приходу Януковича до влади, кількість українців, які підтримують інтеграцію з РФ, зменшилася

10 грудня 2012 в 15:54
Якщо за часів президента Віктора Ющенка союз Києва з Москвою, Мінськом і Астаною підтримували 35% українців, то зараз, після приходу до влади Віктора Януковича, рівень підтримки знизився до 21%.
images.jpg
novostiua.net

Все менше громадян України хочуть жити в союзному об'єднанні з Росією, Білоруссю і Казахстаном, повідомив у понеділок у ході Форуму європейських і азіатських медіа в Мінську директор української соціологічної компанії Research and Branding Group Євген Копатько.

Копатько сказав, що якщо за часів президента Віктора Ющенка союз Києва з Москвою, Мінськом і Астаною підтримували 35% українців, то зараз, після приходу до влади Віктора Януковича, рівень підтримки знизився до 21%.

"Коли немає наповнення смислами: економічними, політичними гуманітарними, ми (пострадянські країни) будемо далі дрейфувати один від одного. І в більшості (в Україні) з'явиться інший тренд", - заявив соціолог.

Копатько також повідомив, що все менше громадян України підтримують продовження термінів перебування російського Чорноморського флоту в Криму.

"Майже 60% громадян України підтримали Харківські угоди в 2010 році, і 38% - вже в 2011 році", - повідомив він.

Водночас, додав Копатько, більшість українців (61%) не вважають Росію закордоном. Але, за словами соціолога, громадяни України більше симпатизують Білорусі, ніж РФ.

Читайте також:

Надійним партнером Україну вважають тільки 17% росіян

Соціолог: В Україні будується ринково-феодальне суспільство, що живе на «подачках»

Половина жителів Східної України заперечують, що Голодомор був геноцидом

Молоді українці масово проігнорували парламентські вибори

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...