Топ Новини

Підприємці у Донецьку нагадали владі, що гаманці у громадян порожні

30 листопада 2011 в 14:58
У Донецьку сьогодні біля будівлі міськради відбувся мітинг "порожніх гаманців", в якому взяли участь близько 70 осіб.
pustoy_koshelek_doneck.jpg
ostro.org

Координатор акції, голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України В'ячеслав Рой заявив, що на мітинг до Донецька приїхали представники акції з Києва, Чернігова, Хмельницького, Вінниці, Запоріжжя, Луганська, Полтави, Слов'янська, а також Донецька, Краматорська, Маріуполя.

«Ця акція - це міжрегіональний майдан. Цією акцією ми нагадуємо, що гаманці громадян України порожні, так жити не можна. А щоб гаманці були повними, ми висунули до влади кілька вимог, головні з яких - скасування нового пенсійного законодавства, запровадження єдиного соціального внеску, який дозволить вивести зарплати «з тіні», всенародне обговорення земельної реформи», - сказав В.Рой.

Він нагадав, що «півтора місяці тому "марш порожніх гаманців" попередив уряд: якщо він не виконає наші вимоги, він має піти у відставку».

«Якщо нічого не зміниться, то відставка уряду має відбутися не пізніше 21 грудня, коли ми здійснимо повну мобілізацію наших прихильників на Київ до повного виконання наших вимог», - підкреслив В.Рой.

Учасники мітингу прийняли резолюцію. У ній вони записали, що продовжать «акції громадського впливу на органи влади». Вони вимагають зупинити дію Податкового кодексу до його доопрацювання, встановити ставку єдиного соціального внеску у розмірі до 18%, скасувати Пенсійну реформу, встановити мораторій на підвищення цін і комунальних тарифів, прийняти Закон «Про громадський контроль» тощо.

У резолюції також записано рішення створити «Всеукраїнську громадську організацію, основною метою якої має стати тотальний громадський контроль за діями органів влади».

Окрім того, учасники мітингу підтримали рішення мітингу у Хмельницькому від 16 листопада 2011 року, який вимагав відправити у відставку Кабінет міністрів, Верховну Раду і президента, а також розпочати збір підписів про внесення змін до Конституції і законів з метою «спрощення механізму відкликання народних депутатів».

Після закінчення мітингу його учасники попрямували до чорнобильців, які голодують біля будівлі облуправління Пенсійного фонду Донецької області, щоб заявити їм про свою солідарність.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...