Топ Новини

Підписант листа інтелігенції до президента Нанівська: З корупцію необхідно боротися

5 серпня 2011 в 15:00
Один з підписантів листа інтелігенції до президента Віктора Януковича директор Міжнародного центру перспективних досліджень Віра Нанівська переконана, що Україна дійсно потребує системних реформ та боротьби з корупцією.

«При цьому уряді у країни є шанс зрушити з місця процес реформ. Країна далі не може жити з таким рівнем корупції», - сказала вона в інтерв’ю ZN.UA.

В.Нанівська уточнила зміст листа до президента (повний текст якого у відкритому доступі відсутній). «Я підписувала листа Ольги Богомолець, в якому йшлося про відновлення Петра Кононенка на посаді директора Інституту українознавства. Про корупцію там також було», - сказала вона.

При цьому вона висловила незадоволення рівнем протистояння в суспільстві. «Мені категорично не подобається ситуація, коли суспільство поділене і тебе питають: «Ти за красних, чи за білих?» Зараз модно «мочити» Януковича. Я цього робити не буду. Але я не належу ні до якої партії», - заявила В.Нанівська.

Вона також висловила переконання, що значна частина представників минулої влади – дійсно корупціонери. «Я бачила, що підписував Богдан Данилишин, який зараз – великий дисидент», - сказала вона.

В.Нанівська вважає те, що судовий процес над екс-прем’єром Юлією Тимошенко не красить Україну. «Мені дуже не подобається, як поводить себе Тимошенко. Вона ніколи не поважала закон. Я пам’ятаю, як вона публічно заявляла, що не буде виконувати указ президента. В західних країнах таке неможливо», - наголосила вона.

В той же час, вона не висловилася однозначно стосовно арешту Юлії Тимошенко та наслідків, які це буде мати для країни.

«Я ніяк це не оціню. Я думаю, що вони (влада) роблять це радянськими методами. До цього часу боротьби з корупцією не велося, і досвіду немає», - сказала В.Нанівська.

Нагадаємо, що один з підписантів листа, президент Национального университета «Киево-Могилянская Академия» Сергій Квіт вважає арешт Ю.Тимошенко «великою помилкою».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...