Топ Новини

Підписання Угоди Україна-ЄС до виборів не буде

6 червня 2012 в 11:58
У Мінекономрозвитку впевнені, що Угоди про асоціацію до виборів підписано не буде, оскільки однією з умов підписання є проведення чесних і прозорих виборів.
evropa_ukraine.jpg
tsn.ua

 Міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко очікує підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, що включає створення зони вільної торгівлі, після проведення в Україні виборів до Верховної Ради восени поточного року.

«Сто відсотків, що Угоду про асоціацію до виборів підписано не буде. Консенсусна позиція Європейського Союзу в тому, що проведення чесних і прозорих виборів є абсолютно необхідною умовою підписання Угоди про асоціацію. Сьогодні найбільш оптимістичні терміни - це відразу після виборів перейти до процедури підписання угоди. І я думаю, що це буде добрим викликом для того, щоб мобілізувати всі сили суспільства і виконати цей план», - сказав П.Порошенко.

При цьому міністр відзначив, що роботу над остаточним узгодженням тексту угоди про зону вільної торгівлі між України і ЄС планується завершити впродовж літа.

Нагадаємо, Україна і Євросоюз 30 березня після п'яти років переговорів парафували угоду про асоціацію, частиною якої є створення зони вільної торгівлі. Незважаючи на те, що парафування є технічною процедурою, українська влада вважає це великим успіхом і початком процесу набуття країною членства в ЄС. Поки дата підписання угоди про асоціацію не визначена, в Києві сподіваються, що це відбудеться протягом року.

Читайте також:

ЄС хоче Угоду про асоціацію з Україною, але є низка умов

Вільна торгівля з ЄС змусить українські фірми господарювати економно, - посол ФРН

Угода про асоціацію буде підписана, в кращому випадку, через 6-12 місяців

Україна і ЄС парафували Угоду про асоціацію

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...