Під Українським домом голодуючих поливають водою і забирають до суду

19 липня 2012 в 11:08
Під Українським домом триває голодування на захист української мови. Стосовно 15 учасників акції складені протоколи, оскільки на проведення акції нібито немає дозволу київської влади.
protest_golod.jpg
pravda.com.ua

Двох голодуючих захисників української мови під Українським домом міліція забрала в Шевченківський райсуд Києва для пояснення причин проведення акції. Про це повідомили журналістам учасники акції протесту.

Окрім того, співробітники Українського дому намагаються відтіснити протестувальників, поливаючи водою сходи, на якій вони розмістилися. Один з голодуючих ліг на драбину, намагаючись перешкодити витісненню протестувальників.

За словами учасників акції, співробітники міліції намагалися переконати їх у необхідності покинути територію перед Українським домом.

- Під Український дім прийшли нові голодуючі (фото, відео)

Окрім того, представники міліції склали адміністративний протокол стосовно 15 учасників акції, мотивуючи це тим, що на проведення акції немає дозволу київської влади.

Однак протестувальники зазначили, що заявка на проведення акції була направлен ними в КМДА вчора, 18 липня, але у відповідь представники міліції заявили, що ця заявка у КМДА не була знайдена.

Учасники акції вважають, що вони не повинні були подавати заявку, оскільки про закінчення мітингу вони не оголошували. При цьому мітингувальники, яких представники міліції направили до Шевченківського районного суду, повинні дати пояснення про акцію біля Українського дому.

Зараз на сходах під Українським домом знаходиться близько 40 осіб. Незважаючи на те, що співробітники Українського дому продовжують поливати водою сходи, мітингувальники не розходяться.

Зіткнень між учасниками акції та співробітниками Українського дому і міліцією також немає.

Читайте також:

Прокуратура представила докази побиття міліціонерів біля Українського дому (відео)

Мітингувальники під Українським домом припинили голодування

У кримінальних справах за протестами під Українським домом з'явилися перші фігуранти

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...