Первый канал РФ звинуватив Україну у «насильницькій українізації і перекрученні історії» (відео)

10 липня 2012 в 13:10
"У країні, де живе більше 20 мільйонів росіян, примусово всюди насаджувалася українська мова та перекручувалася російська історія, прищеплювалася брехня про геноцид українців і про героїзм бандерівців", - йдеться в сюжеті Первого канала.
70.jpg
1tv.ru

Російський Первый канал у сюжеті, присвяченому ситуації навколо прийняття в Україні скандального закону про мови, заявив про «насильницьку українізацію» і «перекручення російської історії».

Ведучий випуску новин, коментуючи прийняття законопроекту Колесніченка-Ківалова, повідомив: «В Україні Верховна Рада прийняла закон про надання російській мові статусу регіональної в половині областей. І ця незначна в будь-якій країні світу подія сколихнула українських націоналістів».

«Показово, що за роки насильницької українізації, коли у країні, де живе більше 20 мільйонів росіян, примусово всюди насаджувалася українська мова та перекручувалася російська історія, прищеплювалася брехня про геноцид українців і про героїзм бандерівців, не було з боку російськомовних і сотої частки таких пристрастей, як сьогодні», - сказав диктор.

«Всі й так знали, чому Гоголь книги писав російською, а застільні пісні співав українською», - сказав ведучий.
 


Як відомо, згідно з останнім переписом населення від 2001 року, в Україні проживає трохи більше 8 мільйонів росіян, що складає 17% всього населення.

Програми Первого канала приймаються на території, де проживає 98,8% населення Росії. Держава є акціонером ВАТ «Первый канал», йому належить 38,9% усіх акцій. !яn

Читайте також:

Путін спростить отримання громадянства РФ для вихідців із Російської імперії

Глава адміністрації Путіна: Закон про російську мову піде Україні на користь

Путін сконцентрується на зміцненні впливу на пострадянському просторі

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...