Переважна більшість українців не вірить у версію влади про те, що Тимошенко стоїть за вбивством Щербаня

13 березня 2013 в 11:21

Навіть серед жителів Донбасу тільки кожен третій вірить, що Тимошенко могла замовити вбивство Щербаня, а 64% упевнені, що цього не було. У Центральній Україні версію влади розділяє лише кожен десятий.

Власть не смогла убедить украинцев в причастности Тимошенко к убийству Щербаня
Влада не змогла переконати українців у причетності Тимошенко до вбивства Щербаня
qiq.ru

Переважна більшість населення України (76%) не вірить у те, що Юлія Тимошенко замовила вбивство Євгена Щербаня, а 24% респондентів вірять у таку можливість. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Розподіл відповідей показує, що у всіх регіонах України більшість населення не вірить, що Тимошенко замовила вбивство Щербаня. Переважна більшість тих, хто вірить в її причетність, сконцентрована у Східному та Південному регіонах (37%), а кількість тих, хто не вірить, значно більша (64% у Східному і 63% у Південному регіонах). Найбільше тих, хто не вірить в таку можливість, - серед жителів Західного (90%) і Центрального (87%) регіонів.

В Україні немає партії, більшість прихильників якої вірили б у замовлення вбивства. Найбільше тих, хто вірить у причетність Тимошенко до вбивства Щербаня, серед електорату Партії регіонів (41%), однак більше половини прихильників Партії регіонів не вірять у таку можливість (59%). Так само серед прихильників Комуністичної партії більше тих, хто не вірить у можливість замовлення (63%), вірять 37% представників електорату цієї партії. Найбільша кількість тих, хто не вірить у можливість замовлення, - серед електорату опозиційних партій ВО "Батьківщина" і "Фронт змін" (96%), ВО "Свобода" (92%), "УДАР" (85%).

Серед жінок дещо більше тих, хто не вірить у можливість причетності Тимошенко до вбивства Щербаня, ніж серед чоловіків (78% проти 75%), 25% чоловіків і 20% жінок допускають таку можливість.

З віком кількість тих, хто вірить у можливість замовлення, зростає - менше таких серед молоді 18-29 років (21%), найбільше - серед людей у віці 60-69 років (27%).

За рівнем освіти істотних відмінностей соціологи не виявили.

КМІС провів власне опитування громадської думки з 8 по 17 лютого 2013 року. Методом інтерв'ю опитано 2032 респондентів за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і при дизайн-ефекті 1,5) не перевищує: 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%,

2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Читайте також:

Генпрокуратура вважає всі клопотання захисту Тимошенко свідомо необґрунтованими

Кужель вважає, що Щербаня вбили спецслужби через те, що він "поліз у велику політику"

Генпрокуратура сподівається передати в суд "справу Щербаня" до літа

Кузьмін стверджує, що вбивці Щербаня шантажували Тимошенко і Лазаренка

За матеріалами: ZN.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...