Топ Новини

Перехідний уряд Лівії відправлено у відставку

27 квітня 2012 в 04:38
Національна перехідна рада Лівії відправила у відставку перехідний уряд країни. Причиною такого кроку названо некомпетентність членів виконавчого органу і нездатність міністрів впоратися зі складною ситуацією у країні.
liviya.jpg
channel4.com

У Лівії Перехідна національна рада (ПНР) висловила недовіру уряду країни, який очолює Абдель Рахім аль-Кіб.

Кабінет міністрів було розпущено за рішенням головного органу «влади» країни Перехідної національної ради (ПНР). Вотум недовіри уряду було винесено на голосуванні у ПНР, в ході якого за проголосували 65 із 72 членів ради.

Причиною такого рішення стала некомпетентність членів виконавчого органу, і нездатність міністрів впоратися зі складною ситуацією у країні.

Даний склад «уряду» на чолі з Абделем Рахімом аль-Кібом пропрацював трохи більше п'яти місяців і був розпущений за два місяці до проведення перших, після повалення Муаммара Каддафі, національних виборів. На них лівійцям належить обрати 200 депутатів до законодавчих зборів - Національної асамблеї, вона у свою чергу має сформувати постійний кабінет міністрів.

Сам лівійський прем'єр аль-Кіб заявляв, що його уряд «діє дуже швидкими темпами щодо повернення спокійної ситуації в країні». А ПНР, за його словами, тільки заважає роботі кабінету міністрів, головна мета якого - перевести країну «зі стану революції у стан нормальної держави, в якій будуть гарантовані і безпека, і інтереси її громадян». Спостерігачі відзначають, що після відставки тимчасового уряду шанси на організацію процесу голосування в заплановані терміни дуже знижуються. У країні періодично відбуваються збройні сутички між угрупованнями колишніх «повстанців», а племена ділять землі.

Читайте також:

Лівійські ратники не хочуть віддавати сина Каддафі владі для суду

У Лівії заборонені ісламістські партії

У Лівії визнали, що українські бранці не воювали на боці Каддафі

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...