Топ Новини

Пенітенціарна служба поки не знає де, але обіцяє, що Тимошенко проголосує

23 жовтня 2012 в 17:49
Керівництво Качанівської колонії звернеться з офіційним листом до членів дільничної виборчої комісії з проханням забезпечити право на голосування Тимошенко за місцем її перебування, незалежно від того, перебуває вона в лікарні або в колонії.

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко включена до списку виборців на виборчій дільниці №631375 у Качанівській виправній колонії №54 (Харківська область), повідомила прес-служба Державної пенітенціарної служби України 23 жовтня.

У повідомленні наголошується, що керівництво Качанівської колонії звернеться з офіційним листом до членів дільничної виборчої комісії з проханням забезпечити право на голосування Тимошенко за місцем її перебування, незалежно від того, перебуває вона в ЦКЛ № 5 "Укрзалізниці" (Харків) або в установі виконання покарань .

"Засуджені до позбавлення волі особи голосують на спеціальних виборчих дільницях, які створюються в установах виконання покарань, на підставі картки засудженого (довідки), яка є документом, що засвідчує особу виборця", - йдеться у повідомленні прес-служби.

- Тимошенко попросила роз'яснити, де їй голосувати

Списки виборців, які відбувають покарання в установах пенітенціарної системи, складаються членами дільничної виборчої комісії на підставі інформації, наданої установою виконання покарань.

Як повідомлялося, екс-прем'єр Тимошенко попросила роз'яснити, де вона буде голосувати на парламентських виборах 28 жовтня.

Раніше екс-прем'єр попросила повернути її з лікарні в колонію, оскільки, за її словами, в лікарні за нею ведеться постійне відеоспостереження.

Читайте також:

Тимошенко попросила роз’яснити, де їй голосувати

Тимошенко попросила повернути її в колонію

Тимошенко заявила, що Янукович підглядає за нею в душовій і туалеті

Євросуд з прав людини зайнявся скаргою Тимошенко

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...