Топ Новини

Пенітенціарна служба показала фото схованки Тимошенко

13 вересня 2012 в 18:56
Схованку, замасковану під звичайну книгу (Кримінально-процесуальний кодекс України), було виявлено під час проведення планового огляду приміщення та особистих речей.
timoshenko.jpg
ZN.UA

Державна пенітенціарна служба України оприлюднила фото дозиметра, який сьогодні вилучили в палаті екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Як відомо, раніше пенітенціарна служба, заявила, що в результаті обшуку було виявлено схованку, де Тимошенко ховала ліки і заборонені прилади. За даними захисника екс-прем'єра Олександра Плахотнюка, у Тимошенко було вилучено два дозиметри.

Сама екс-прем'єр заявила, що дозиметри давали їй можливість незалежно від органів влади контролювати в постійному режимі рівень радіації в приміщеннях, де вона знаходиться.

- У Тимошенко під час обшуку забрали два дозиметри


«За період такого контролю чотири рази дозиметр показував дані, які суттєво перевищують норму, зафіксовану на приладі в накопичувальному режимі. Я планувала передати ці дозиметри найближчим часом моїм захисникам для оприлюднення цієї інформації», - сказала Тимошенко.Читайте також:

Сусідка по палаті Тимошенко «згадала», як екс-прем'єр качала прес і піднімала гирі (ВІДЕО)

Екс-сусідка по камері Тимошенко заявила, що лист оприлюднений Власенком, писала під диктовку


Тимошенко вибрала ЗМІ, яким готова дати інтерв'ю

Сусідки по камері Тимошенко розповіла про комфортні умови ув'язнення екс-прем'єра. Тимошенко готова спростувати її слова (ВІДЕО)

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...