Топ Новини

Пенітенціарна служба пояснила, що Луценка виписали його лікарі

30 січня 2013 в 16:13

У ДПтСУ заявили, що етапування Луценка в колонію було плановим: реабілітація закінчилася, медики рекомендували йому дієту і виписали з клініки.

lucenko.jpg
ДПтСУ: "Луценку рекомендували дієту, піші прогулянки і виписали"
wikipedia.org

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко реабілітації більше не потребував, його виписали з клініки лікарі, і етапування ув'язненого назад в колонію відбувалося планово, повідомили у Державній пенітенціарної службі.

Як розповів заступник керівника медичного департаменту ДПтСУ Зураб Малазонія, згідно з випискою лікарні "Оберіг", у Луценка немає показань для перебування в стаціонарі.

"Лікар Луценка прийняв рішення про виписку пацієнта. Адже, як зазначається у висновку клініки "Оберіг", після проведених маніпуляцій стан пацієнта покращився, на біль він не скаржився", - сказав Малазонія, цитує прес-служба відомства.

- Євросоюз стурбований здоров'ям Луценка

Малазонія підкреслив, що етапування Луценка відбувалося планово, оскільки документи на виписку лікарі підготували ще напередодні.

"Всі заяви про термінове вивезення не відповідають дійсності. Все відбулося планово, як це планували лікарі Луценка", - додав він.

Окрім того, за його словами, медики передали пенітенціарній службі ряд рекомендацій, які медичний персонал колонії буде виконувати.

"Зокрема, Луценку рекомендували дієту, а також піші прогулянки не менше 30 хвилин на день", - уточнив він.

Малазонія також спростував інформацію про те, що лікарі готували Луценка до ще однієї операції.

"Це не правда. Ніхто не планував ніяких операцій. Навіщо таке вигадувати, коли в оперуванні у пацієнта немає потреби?" - сказав він.

Представник ДПтСУ звернув увагу, що і тривалої реабілітації пацієнт не потребував - за його словами, звичайних пацієнтів у таких випадках виписують на третій день, проте Луценко, за наполяганням родичів, перебував у лікарні 7 днів після операції.

За словами Малазонії, зараз стан пацієнта стабільний і задовільний.

Нагадаємо, раніше прес-служба "Народної самооборони" повідомила, що Луценку не дали закінчити курс реабілітації після операції у київській клініці "Оберіг" і вранці 30 січня відправили назад до Менської колонії, де він відбуває термін.

Європейський Союз висловив стурбованість ситуацією з раптовим етапуванням Луценка і закликав українську владу взяти на себе відповідальність за його стан здоров'я.

Луценка прооперували 23 січня, видаливши поліпи з кишечника.

Читайте також:

У Луценка виявили три відкриті виразки шлунка

Дружина Луценка: Лідери опозиції можуть повторити долю чоловіка

"Народна самооборона": В колонії Луценка примушували відмовитися від лікування і операції

"Батьківщина" звинуватила Януковича в намірі фізично знищити Луценка

За матеріалами: ZN.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...