Топ Новини

Пенітенціарна служба поскаржилася, що Тимошенко всіх змучила провокаціями

9 січня 2013 в 16:02

У пенітенціарній службі стверджують, що колишній прем'єр-постійно провокує конфлікти з наглядачами і висуває безпідставні вимоги.

tymoshenko.JPG
Юлія Тимошенко
Леонід Олексіїв, НБН
Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко протягом останнього тижня кілька разів намагалася створити конфліктну ситуацію з працівниками пенітенціарної служби.

Про це заявив заступник начальника Управління Державної пенітенціарної служби у Харківській області Андрій Лапінський на брифінгу у Харкові.

"Перебуваючи як у колонії, так і в лікарні "Укрзалізниці", вона постійно намагається створити напругу, конфліктну ситуацію з персоналом пенітенціарної служби. Постійно висловлює безпідставні проблеми, пред'являє протизаконні вимоги. Всі ці моменти, які відбуваються, вони є провокацією з її боку", - сказав він.

За словами Лапінського, 2 січня Тимошенко подала заяву на ім'я начальника Качанівської колонії про те, що нібито її життю існує загроза через підвищений рівень радіації в її приміщенні у лікарні, попросила видати їй радіаційний дозиметр - і екс-прем'єру дозволили передати дозиметр.

Окрім того, сказав Лапінський, у приміщеннях ЦКЛ "Укрзалізниці" у Харкові були проведені виміри рівня радіації - і перевищення дозволених показників не виявили.

За словами представника ДПТС, в цій лікарні протягом року проводилося ще кілька вимірів рівня радіації, але і вони не показали відхилень від норми. "Таким чином, спроба створити конфлікт у Юлії Тимошенко не вдалася, але вона на цьому не зупинилася, і історія мала своє продовження", - зазначив він.

Як сказав Лапінський, 4 січня ввечері, прийнявши душ, Тимошенко заявила, що нібито засоби її особистої гігієни та миючі засоби чіпали сторонні, тому існує загроза її життю і здоров'ю.

5 січня Тимошенко погодилася дати зразки своєї косметики та миючих засобів на експертизу - і та не виявила в них сильнодіючих та отруйних речовин, сказав Лапінський.

За його словами, 7 січня, на Різдво, Тимошенко мала можливість поспілкуватися по телефону, і вона спілкувалася, прикріпивши до вуха Bluetooth-гарнітуру.

Після спілкування, не висловлюючи претензій, Тимошенко пішла в душ, а через кілька хвилин покликала медсестру і повідомила, що на правому вусы у неї подряпина, отримана нібито під час користування Bluetooth-гарнітурою, додав Лапінський.

За його словами, діаметр подряпини - близько 1 мм. Харківський науково-дослідний інститут судових експертиз ім. Бакариуса, провівши експертизу, встановив, що на Bluetooth-гарнітурі, якою користувалася Тимошенко, немає слідів крові, інших речовин, а сам пристрій за своєю будовою не може заподіяти тілесні ушкодження.

Також Лапінський сказав, що заяву Тимошенко від 8 січня про початок акції громадянської непокори буде розглянуто, але "більшість висловлених у ній вимог безпідставні".

У свою чергу, головний лікар ЦКЛ "Укрзалізниці" Михайло Афанасьєв сказав, що виміри радіаційного фону в лікарні проводиться регулярно, і перевищення допустимих показників протягом минулого року не фіксувалося.

Він також додав, що подряпина на вусі Тимошенко була оброблена: "Дрібна ранка діаметром трохи більше 1 мм, вкрита кіркою, без ознак запалення навколо".

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...