Топ Новини

Печерський суд завершив допит Єханурова

1 серпня 2011 в 15:45
Печерський районний суд Києва завершив допит у кримінальній справі проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко екс-міністра оборони Юрія Єханурова.

Під час свідчення Ю.Єхануров зазначив, що на засіданні Кабінету міністрів 19 січня 2009 року розглядалося питання прийняття директив на укладення контрактів з Росією щодо постачань газу в Україну.

За його словами, про те, що на цьому засіданні Кабміну буде розглядатися питання про затвердження зазначених директив, йому повідомили за телефоном.

При цьому Ю.Єхануров не згадав, хто йому дзвонив.

Він повідомив, що на засіданні, якщо йому не зраджує пам'ять, було роздано проект директив.

Однак після того, як не виявилося більшості на підтримку цього питання, головуючий на засіданні перший віце-прем'єр Олександр Турчинов зняв з обговорення це питання.

"Турчинов виконував ваші (Тимошенко) вказівки і хотів через засідання уряду провести незаконні директиви, якими Україна повністю здала б національні інтереси за ініціативою уряду України. Але (Тимошенко) це не вдалося", - сказав Ю.Єхануров.

Екс-міністр оборони зазначив, що фактично на розгляд уряду було поставлено питання прийняття директив вже після того, як вони були підписані прем'єром.

"Наскільки я розумію зараз, директиви були спочатку підписані (прем'єр-міністром)", - сказав Ю.Єхануров.

У свою чергу, Ю.Тимошенко зазначила, що стенограма засідання Кабміну говорить про те, що питання прийняття директив на порядок денний у той день не виносилося.

Наприкінці допиту захисник Ю.Тимошенко Юрій Сухов попросив занести у протокол, що Ю.Єхануров, відповідаючи на питання адвоката про те, які у нього стосунки з Ю.Тимошенко, зазначив про існування особистої неприязні.

Усього допит тривав близько 5 годин.

Нагадаємо, суд відновив слухання щодо "газової" справи Ю.Тимошенко. Перед тим, як увійти до будівлі суду, політик заявила про доручення президента Віктора Януковича Печерському суду до Дня незалежності, 24 серпня, засудити її до позбавлення волі.

Як повідомлялося, суд допустив до захисту інтересів Ю.Тимошенко адвоката Юрія Сухова і не прийняв відвід судді Родіона Кірєєва.

На допиті Ю.Єханурова між ним та Ю.Тимошенко виникла словесна суперечка. Вони звинуватили один одного у входженні на газовий ринок посередницької компанії RosUkrEnergo.

Окрім того, екс-віце-прем'єра Олександра Турчинова суд відмовився залучити як свідка, відхиливши клопотання Ю.Тимошенко.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...