Печерський райсуд почав попередній розгляд "газової справи"

24 червня 2011 в 06:40
Печерський районний суд Києва розпочав попередній розгляд "газової справи" стосовно екс-прем'єр-міністра України, лідера Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко.
9_06_Tymoshenko__209.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

На початку засідання Ю.Тимошенко відмовилася встати і заявила: "Встають перед судом, а не перед фарсом". Згодом вона також заявила, що "Печерський суд - установа з обслуговування політичних замовлень".

Головуючий суддя ставив питання згідно з протоколом засідання, проте Ю.Тимошенко відмовилася відповідати на перші питання судді.

Зокрема вона заявила, що вважає фарсом питання судді про те, яке у неї прізвище і де вона проживає. На питання про стан її здоров'я, екс-прем'єр-міністр України відповіла: «Досить хороший, щоб розігнати всю цю банду».

На питання, зокрема, про місце свого проживання, відповіла: "Це все є в матеріалах справи". У результаті суддя ухвалив рішення ідентифікувати Ю.Тимошенко за паспортом. На запитання судді про адресу листування захист екс-прем'єра вказала адресу офісу "Батьківщини" на вул.Турівська у Києві.

Адвокат Ю.Тимошенко народний депутат Сергій Власенко також відповів досить різко на запитання судді про те, за яким телефоном з ним можна зв'язатися. «02», - сказав він.

Лідер "Батьківщини" та її захисники сидять навпроти представника обвинувачення. Всі вони оточені фотографами і журналістами. Зал судового засідання також сповнений іншими громадянами. Мовлення судді постійно переривається обуреними вигуками із залу про несправедливість суду.

Засідання веде суддя Родіон Кірєєв. Як повідомила Ю.Тимошенко, головуючий в судовому процесі працює на посаді судді лише два роки і був переведений до Києва близько трьох місяців тому в районного суду однієї з областей України.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...