Пацієнти лікарні Тимошенко поскаржилися на депутатів, які заважають лікуватися

25 липня 2012 в 12:04
Пацієнти денного стаціонару, звертаючись до депутатів, наголошують, що у лікарні, окрім Тимошенко, перебувають й інші хворі, які потребують спокою і лікування. Автори скарги пообіцяли, що якщо депутати не припинять свої такі дії, вони реагуватимуть на це активно.
tymoshenko.jpg
byut.com.ua

У Харкові пацієнти стаціонарного відділення "Укрзалізниці", де лікується Юлія Тимошенко, написали колективну відкриту скаргу на дії народних депутатів від "Батьківщини".

Пацієнти денного стаціонару, звертаючись до депутатів, наголошують, що у лікарні, окрім Тимошенко, перебувають й інші хворі, які потребують спокою і лікування. "Шановні народні обранці, ми пацієнти лікарні, чесно кажучи, не тішимо себе захмарними мріями про розуміння й моральність із вашої сторони, але не дивлячись на це все таки вирішили до Вас звернутися", - йдеться у заяві.

"День через день - Ви - політичні соратники нашої VIP-пацієнтки без перебільшення влаштовуєте циркові вистави в нашій медичній установі", - сказано у зверненні.

"День через день ми вимушено стає свідками Ваших політичних баталій і шоу перед засобами масової інформації. День через день думаючи тільки лише про свої майбутні тепленькі парламентські крісла, Ви закриваєте очі на те, що в цій Харківській лікарні є ще й інші пацієнти", - сказано у заяві.

"Серед нас є літні люди, серед нас є дуже хворі люди, які, можливо, потребують набагато більше уваги, ніж пацієнтка, заради якої ви організовуєте публічні акції. Тому ми закликаємо вас потурбуватися про звичайних людей не лише на словах, які ви промовляєте з трибуни, а й справами", - йдеться у листі.

- Половина фракції БЮТ провела ніч, охороняючи палату Тимошенко (фото)

Автори скарги також пообіцяли, що якщо депутати не припинять свої такі дії, вони реагуватимуть на це активно.

"В іншому разі свою громадянську позицію ми вимушені будемо демонструвати на всю країну, а також напишемо листи тим європейцям, які сюди неодноразово приїжджали", - йдеться у скарзі.

Представництво лікарні зазначає, що під скаргою підписалися 149 пацієнтів двох кардіологічних відділень, трьох неврологічних відділень, відділення неврозів, нейрохірургії і серцево-судинної хірургії.

Читайте також:

Поверх у лікарні, де лікується Тимошенко, захистять додатковими ґратами (фото)

Пенітенціарна служба опублікувала заяви Тимошенко з загрозою вибити вікно (документ)

Суспільство готують до силової доставки Тимошенко до суду, — Власенко

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...