Пастор Черновецького відхрестився від грошей Кіng's Capital

2 вересня 2011 в 05:14
Колишній пастор церкви «Посольство Боже» Сандей Аделаджа стверджує, що не має ніякого відношення до залучення грошей у компанію Кіng's Capital.
adeladja.jpg
weekly.ua

«Моє питання до правоохоронних органів таке: до чого тут я? Мені кажуть: вони приходили і виступали у церкві. Ну і що? Мало хто виступає в церкві. Виходить, я повинен відповідати за кожного, хто приходить до церкви і віддає гроші? Але до церкви приходять тисячі людей. Якщо так міркувати, то так можна будь-якого отця посадити в Україні», - сказав Аделаджа.

Його адвокат Андрій Федур також вважає, що його підзахисний не має ніякого відношення до King's Capital і «його за вуха намагаються притягти до цієї компанії». «Тому що був тоді такий політичний момент. С.Аделаджа був потрібен у цій гучній справі, оскільки йшла боротьба проти відомого політика, який близький до пастора», - сказав адвокат.

 

Нагадаємо, справу проти пастора було порушено ще у 2008 році у рамках розслідування справи щодо шахрайства компанії King's Capital.

У Києві та регіонах існувала розгалужена система філій «КК», які відкривалися виключно при церкві пастора С.Аделаджі «Посольство Боже». На відеозаписах, що потрапили в розпорядження слідства, видно, як сам духовний лідер С.Аделаджа настійно рекомендує пастві закладати свої квартири і нести гроші до «КК». У результаті вкладники залишилися без понад 100 тисяч гривень, обдурено було тисячі людей.

Сам С.Аделаджа наполягає на своїй невинності і готовий довести її у суді.

28 липня Генпрокуратура затвердила обвинувальний висновок у відношенні посадових осіб групи компаній King`s Capital.

 

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...