Топ Новини

Парубій: З «НУ-НС» ще підуть депутати

6 грудня 2011 в 10:09
Депутати «НУ-НС» готові облишити фракцію, якщо набереться достатня кількість парламентаріїв для створення нової. Про це повідомив народний депутат з фракції «НУ-НС» Андрій Парубій.

«Зараз ситуація дещо заморозилась. Якщо на початку осені більша частина депутатів була в повній готовності виходити з фракції у зв'язку з тим, що було заблоковано виключення людей, які стали тушками фракції, то сьогодні ця ситуація є замороженою. І як вона буде розвиватися тепер — складно говорити. Тобто, я думаю, що цей момент буде активізовано, якщо набереться певна кількість депутатів для створення окремої фракції», — зазначив депутат.

Щоправда, А.Парубій вважає, що таких рідкісних виходів із фракції «НУ-НС» буде небагато. За його словами, також великий відбиток наклав Закон «Про вибори народних депутатів», який надає фракціям повноваження при формуванні комісій. Тому фракція не має важливого передвиборчого значення.

Нагадаємо, під час пленарного засідання голова Верховної Ради Володимир Литвин повідомив, що народний депутат Едуард Зейналов вийшов із фракції «НУ-НС».

За матеріалами: УНН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...