Топ Новини

Партії "Удар" і "Свобода" залишилися без місць в окружних комісіях: жеребкування ЦВК

24 серпня 2012 в 14:36
З 87 партій, які висунули кандидатів, скористалися своїм правом подачі кандидатур 81 партія (на 2 тис. 926 вакантних місць в окружкомах претендували 13 тис. 424 кандидатури). Але в результаті жеребкування "щасливчиками" стали тільки 19 партій.
oun_upa_svoboda.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

До складу 225 окружних виборчих комісій на виборах у Раду в жовтні 2012 року не буде включено жодного представника від партії "УДАР Віталія Кличка" та Всеукраїнського об'єднання (ВО) "Свобода", але проте потраплять люди зокрема від партії Королевської, "Бтратства" і "Союзу анархістів України".

Такі результати жеребкування, яке було проведено на засіданні Центральної виборчої комісії (ЦВК) у п'ятницю, 24 серпня.

До складу окружної комісії входить від 12 до 18 осіб.

При цьому до складу окружкомів в обов'язковому порядку включаються кандидатури п'яти парламентських фракцій. За його словами, всі п'ять фракцій подали по 225 кандидатур, і всі вони включені до складу окружкомів.

Скасування відкріпних талонів не завадить фальсифікаторам виборів голосувати на чужих ділянках

З 87 партій, які висунули кандидатів, скористалися своїм правом подачі кандидатур 81 партія. Вони подали подання на 13 тис 536 кандидатів, 112 з яких були відхилені у зв'язку з невідповідністю документів вимогам закону.

Таким чином, на решту 2 тис 926 вакантних місць в окружкомах припадає 13 тис 424 кандидатури.

Жеребкування проводилася в наступному порядку. У барабан були вкладені конверти з назвами 81 партії. Представник ЦВК діставав по одному конверту і та партія, конверт якої він витягував, отримувала право на включення всіх своїх кандидатур на наявні вакантні місця.

Таким чином, в результаті жеребкування отримали право на включення своїх кандидатур до окружкомів 19 партій.

Таким чином у всі 225 окружкомів будуть включені представники партій: "Молодь до влади", "Україна - Русь єдина", "Народно-трудовий союз України", а також Всеукраїнської партії "Братство", партії "Зелена планета"

Крім того в окружкоми будуть включені представники партії Наталії Королевської "Україна — Вперед!" (223 кандидатури), партії "Російський блок" (223 кандидатури), партії "Русское единство" (221 кандидатура), партії "Союз анархістів України" (220 кандидатур), Ліберальної партії України (219 кандидатур), Християнсько-демократичної партії (219 кандидатур), ВО "Єдина Родина" (212 кандидатур), Української народної партії (178 кандидатур), партії "Єдиний центр" (43 кандидатури), Народно-екологічної партії (32 кандидатури), "Громадянської солідарності" (5 кандидатур), партія "Солідарність жінок України" (4 кандидатури), Народного Руху України та партії "Сам за себе" - по одній кандидатурі.

У Верховній Раді п'ять фракцій: Партії регіонів, "БЮТ-Батьківщина", "Народний союз - Наша Україна", Комуністичної партії, Народної партії. Крім того створено депутатську групу "Реформи заради майбутнього".

Парламентські вибори повинні пройти в жовтні 2012 року.

Читайте також:

Партія регіонів поступилася мажоритарні округи Києва людям Черновецького

Голова ЦВК впевнений, що легітимність виборів поставлять під сумнів

Центрвиборчком завершив реєстрацію: на 450 місць у Раді претендує 5771 кандидат

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...