Партії Кличка і Саакашвілі підписали угоду про співпрацю

23 грудня 2012 в 13:45
Сторони домовилися вести постійний діалог з актуальних питань соціально-економічного та суспільно-політичного розвитку України і Грузії, Європейського Союзу та міжнародних відносин. Співпраця партій буде, зокрема, спрямована на досягнення Україною відповідності критеріям для приєднання до європейської спільноти.
file.helix.jpg
president.gov.ge

Партія "УДАР", очолювана Віталієм Кличком, і партія "Єдиний національний рух", очолювана президентом Грузії Михайлом Саакашвілі, яка опинилася після останніх парламентських виборів в опозиції, підписали угоду про співпрацю.

"Сторони будуть вести постійний діалог з актуальних питань соціально-економічного та суспільно-політичного розвитку України і Грузії, Європейського Союзу та міжнародних відносин. Співробітництво партій буде, зокрема, спрямоване на досягнення Україною відповідності критеріям для приєднання до європейської спільноти", - наголошується в повідомленні, опублікованому на сайті партії "УДАР" у неділю.

Як зазначають у прес-службі, у Тбілісі Кличко був присутній на конференції партії "Єдиний національний рух", де зустрівся з Саакашвілі, а також відвідав новий Будинок юстиції.
Джерело: Gazeta.ua
- У Грузії рейтинг Саакашвілі впав у два рази

"Грузини показали, що великі за масштабами і значущістю зміни можуть відбутися протягом лише кількох років. Я порівнюю свої враження від Грузії кінця дев'яностих і сьогоднішньої - різниця принципова. Це вже інша країна. Останнім прикладом стали парламентські вибори, які відбулися тут у жовтні. Грузія показала всім, що вона демократична держава, де опозиція може прийти у владу шляхом демократичних виборів", - зазначив лідер "УДАРу" під час виступу на конференції.

Кличко при цьому висловив надію, що партія Саакашвілі, яка опинилася в опозиції, продовжить і примножить ті здобутки, якими сьогодні пишається Грузія. Він також підкреслив, що майбутнє чорноморського регіону багато в чому залежить від успіху перетворень в Україні та Грузії і наскільки країни зможуть відстояти європейські цінності і майбутнє своїх народів у європейській цивілізації.

Читайте також:

Кличко не збирається брати участь у тіньовому уряді


Кличко повідомив про намір влади ліквідувати самоврядування в Києві


Кличко запропонував обрати мера Києва і нову міську владу 3 червня


Кличко очолив фракцію «УДАР» у парламенті

 

Джерело: Gazeta.ua

Читайте також:

Кличко не збирається брати участь у тіньовому уряді

Кличко повідомив про намір влади ліквідувати самоврядування в Києві

Кличко запропонував обрати мера Києва і нову міську владу 3 червня

Кличко очолив фракцію «УДАР» в парламенті

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...