Топ Новини

Партія Ющенка має намір боротися з «позаКОДовою» опозицією

26 лютого 2012 в 09:49
«Наша України» має «унікальний ідеологічний і людський потенціал», впевнені в партії Ющенка.
Nasha_ukraina_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Наша Україна» повинна рішуче зупиняти спроби створити опозицію, паралельну Комітету опору диктатурі (КОД). Про це йшлося під час наради лідера партії «Наша України» Віктора Ющенка з керівниками обласних організацій партії 24 лютого, повідомляє прес-служба партії.

«Віктор Ющенко зазначив, що «Наша Україна» повинна брати активну участь у виборах 2012 року, маючи унікальний ідеологічний і людський потенціал», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Партійні активісти, які представляли різні регіони держави, висловили впевненість, що «Наша Україна» має виступити в ролі провідника для національно-демократичних партій таких, як партії УНП, КУН, УП «Собор», громадських організацій, та допомогти їм на шляху до об`єднаної опозиції, яка концентрується в Комітеті опору диктатурі, а також представлення єдиного виборчого списку від опозиції. Наголошувалося на тому, що «Наша Україна» повинна рішуче запобігти спробам утворити опозицію, паралельну існуючому КОД.

«Головними завданнями партії на даний момент визначено створення виборчих штабів та консультації з політичними партнерами по об’єднаній опозиції щодо спільної політичної платформи та координації дій по боротьбі з режимом Януковича», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Читайте також

Ющенко готовий йти на вибори за списком опозиції, хоча в нього і не вірить

Парубій вийшов з партії «Наша України»

Мокріді заявила про постійні інтриги в «Нашій Україні» і вийшла з партії

Наливайченко спростовує наявність персонального конфлікту в «Нашій Україні»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...