Топ Новини

Партія регіонів звинуватила опозицію в намірі зірвати прийняття КПК

11 квітня 2012 в 11:32
У Партії регіонів заявляють про те, що опозиція затягує ухвалення Кримінально-процесуального кодексу. У свою чергу більшість парламенту має намір якнайшвидше прийняти цей закон.
party_of_regions_DSC6711_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Критикуючи Кримінально-процесуальний кодекс (КПК), опозиція затягує розгляду цього документа у Верховній Раді України. Про це сказав народний депутат, голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Єфремов зазначив, що більшість не піарить КПК, бо вважає, що важливіше прийняти цей документ, а не створювати навколо нього шум, повідомляє прес-служба ПР.

«Наші фахівці безпосередньо працювали над цим документом. А опозиція ставить перед собою мету як мінімум затягнути розгляд цього документа, а як максимум взагалі його зірвати. Хоча я не розумію логіку наших колег, адже цей документ потрібен і їм», - зазначив парламентарій.

За його словами «поправки вносилися в основному саме опозиціонерами, і вони мають право, згідно з Регламентом, виступати щодо цих поправок сьогодні, а у нас такого права сьогодні, у день опозиції, немає».

Єфремов зазначив, що конструктивна більшість парламенту налаштована швидше прийняти Кримінально-процесуальний кодекс.

«Якщо ми на кожну поправку будемо давати роз'яснення, значить, ми затягуємо розгляд документа, що було б дуже нерозумно», - переконаний він.

Нагадаємо, 9 лютого Верховна Рада прийняла за основу в першому читанні проект Кримінально-процесуального кодексу України (№ 9700), ініційований президентом України Віктором Януковичем.

До другого читання законопроекту подано майже 4 тис. поправок, і сам документ містить 1 тис. 417 сторінок. Крім того, до проекту подано зауваження Головного юридичного управління ВР на 63 сторінках.

Раніше 10 квітня депутати вирішили розглядати документ до повного його завершення, проголосувавши за продовження вечірнього засідання парламенту.

Читайте також:

Власенко не зможе бути захисником Тимошенко після прийняття нового кримінально-процесуального кодексу

Кримінально-процесуальний кодекс буде «фіговим листком», якщо не звільнити Пшонку і Кузьміна, — БЮТ

Податковій міліції заборонять затримувати людей і влаштовувати «маски-шоу»

Українські суди дають згоду на арешт затриманих у 9 випадках з 10

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...