Партія регіонів запропонує свій варіант боротьби з «кнопкодавами»

26 листопада 2012 в 08:50
Система персонального голосування, запропонована Партією регіонів, може кардинально відрізнятися від варіанту, на якому наполягають в опозиції. В опозиції вважають, що ПР зустрічними пропозиціями «просто заговорює зуби».
rada_ knopkodav .jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Партія регіонів обіцяє до 28 листопада запропонувати свій варіант документа про персональне голосування депутатів у парламенті. Не виключено, що система персонального голосування, запропонована ПР, буде кардинально відрізнятися від варіанту, на якому наполягають в опозиції, пише газета «Коммерсант-Украина».

«У регламенті йдеться про електронну систему голосування - сенсорна клавіша, яка практично встановлена, може використовуватися, але дискусія ще триває», - сказав представник президента у ВР Юрій Мірошниченко.

«Є такий варіант, що для голосування може бути відведений один день пленарного тижня. Ще один варіант - за півгодини до голосування сповіщати дзвінком, як у конгресі США», - розповів Мірошниченко.

- Опозиція готова вирішити питання з «кнопкодавами» фізичною силою

Офіційна позиція фракції з цього приводу буде готова в середу, зазначив депутат.

В опозиції вважають, що Партія регіонів, виступаючи із зустрічними пропозиціями, «просто заговорює зуби». «Не має значення, скільки днів на тиждень голосувати. Ніякого стосунку до персонального голосування ці дні або години не мають!» - обурився Валерій Карпунцов («УДАР»).

«Зрозуміло, що їм це невигідно, і вони з'їжджають. Мало того, що у них немає більшості зараз, так ще й при персональному голосуванні ніколи не буде голосів», - додав він.

Руслан Кошулинський («Свобода») додав, що якщо ПР не виконає вимогу про персональне голосування, опозиція не братиме участі у підготовці роботи наступного скликання парламенту.

Як відомо, опозиція виступає за введення електронної системи голосування «Рада-3», яка була модернізована влітку 2008 року з ініціативи тодішнього спікера Арсенія Яценюка.

На кожному пульті була встановлена сенсорна кнопка, яку депутату необхідно було утримувати при голосуванні. Це, за задумом розробників, виключає можливість голосування одним депутатом на декількох пультах одночасно.

Читайте також:

Заяви про вступ у фракцію ПР написали вже 40 самовисуванців

Литвин: Нова Рада може запрацювати 12.12.12 о 12 годині дня

Яценюк пообіцяв, що нова Рада запрацює тільки після вирішення питання з «кнопкодавами»

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...