Топ Новини

Партія регіонів і опозиція переглянуть виборчі списки

8 жовтня 2012 в 06:49
У Партії регіонів і об'єднаній опозиції мають намір переглянути виборчі списки. У «Батьківщині» можуть відкликати висуванців у мажоритарних округах, а в Партії регіонів виключити з виборчого списку кількох кандидатів, які погано зарекомендували себе під час виборчої кампанії.
99_main.jpg
segodnya.ua

На з'їзді Партії регіонів, який запланований на 13 жовтня, будуть внесені зміни до переліку кандидатів у народні депутати по багатомандатному округу, а «Батьківщина» може відкликати висуванців у мажоритарних округах.

З датою проведення передвиборчого з'їзду керівництво об'єднаної опозиції визначиться в середу, повідомив перший заступник голови парламентської фракції «БЮТ-Батьківщина» Сергій Соболєв. Передбачається, що головною темою заходу буде питання про відкликання вочевидь непрохідних кандидатів у мажоритарних округах і підтримку спільно з партією «УДАР» єдиних кандидатів. «Під час з'їзду будуть розглянуті питання, що накопичилися за період виборчої кампанії, в тому числі і питання переговорів з Віталієм Кличком про взаємне зняття кандидатів-мажоритарників», - розповів Соболєв, пише Коммерсант-Украина.

Тим часом, один з лідерів об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк, говорячи про можливість проведення з'їзду, припустив, що він може і не відбутися. «Щоб юридично оформити єдиний список кандидатів по мажоритарних округах, необхідні такі заходи: проведення з'їзду, який не є обов'язковим, і офіційна заява кандидата про те, що він підтримує іншого кандидата і знімає свою кандидатуру з виборів. Тут діють два юридичних механізми. Однак в руках треба мати і одну, й іншу зброю», - заявив він.

Головною темою з'їзду ПР стане виключення з виборчого списку низки кандидатів та обговорення передвиборчої тактики у тижні, що залишилися до виборів. «Перелік кандидатів на виліт знає всього декілька осіб. Кажуть, що будуть виключені ті, хто потрапив до списку «випадково» чи погано зарекомендував себе під час виборчої кампанії. Мова йде про 5-10 осіб», - повідомило джерело у ПР.

У Партії регіонів інформацію про можливий перегляд виборчого списку офіційно не підтвердили. «Якщо з'їзд відбудеться, то на ньому будуть розглядатися питання, пов'язані з ходом передвиборчої кампанії, жодних стратегічних рішень прийматися не буде», - сказав перший заступник глави парламентської фракції ПР Михайло Чечетов.

«Швидше за все, це буде з'їзд, який якимось чином скоригує список і більш чітко позначить мобілізацію прихильників Партії регіонів на майбутніх виборах. Думаю, це буде виглядати як частина виборчої кампанії - великий агітаційний шоу-захід», - повідомив заступник глави парламентської фракції ПР Валерій Коновалюк.

Як відомо, 3 жовтня партія «УДАР» Віталія Кличка і Об'єднана опозиція «Батьківщина» прийняли рішення про спільне висунення кандидатів більш ніж на 40 мажоритарних округах, де досі конкурували між собою представники обох цих політичних сил.

Читайте також:

«Батьківщина» і «УДАР» за два тижні до виборів назвуть своїх кандидатів

Українці назвали «справжньою жінкою» Тимошенко, «справжнім чоловіком» — Кличка

«Батьківщина» пояснила, чого хоче від Кличка

Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...