Партія Кличка вже готова ділити парламентські комітети

15 листопада 2012 в 13:36
Представник партії «УДАР» послався на європейський досвід і повідомив, на які комітети могла б претендувати опозиція. «Свободівець» Іллєнко поки не готовий говорити, на що розраховує його політична сила.
rada_DSC5139.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У партії «УДАР Віталія Кличка» готові обговорювати питання про посади в комітетах Верховної Ради з питань бюджету, з питань свободи слова та інформації та з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

«Якщо говорити про європейські традиції розподілу парламентських комітетів і ті традиції, які існували дотепер, то можна назвати комітет з питань бюджету, комітет з питань свободи слова та інформації та комітет з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю», - сказав заступник голови центрального виконкому партії «УДАР» Володимир Курінний в ході «круглого столу», відповідаючи на запитання про те, на які комітети можуть претендувати опозиційні фракції парламенту.

При цьому Курінний наголосив, що контроль за цими комітетами дав би можливість опозиції виконувати функції контролю за діями влади.

У свою чергу керівник Київської міської організації ВО «Свобода», обраний до парламенту по 215-му мажоритарному округу, Андрій Іллєнко наголосив, що поки не готовий говорити про те, на які комітети претендуватиме «Свобода».

У свою чергу депутат фракції Партії регіонів Володимир Олійник висловив переконання, що всі представники політичних сил, що пройшли до парламенту, повинні бути представлені в керівництві парламентських комітетів. Однак він категорично виступає за те, щоб керівник комітету проводив ефективну роботу і не блокував роботу комітету, в іншому випадку його потрібно замінити.

Нагадаємо, що за підсумками парламентських виборів представники «УДАРу» отримали 40 депутатських мандатів, «Свобода» - 37, «Батьківщина» - 101.

Читайте також:

Партія Кличка пообіцяла захистити своїх депутатів від тиску влади

Партія регіонів назвала претендентів на посаду спікера

Опозиція хоче зіграти на розбіжностях між КПУ і Партією регіонів

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...