Топ Новини

Партії Костенка та Ющенка провадять перемовини про об'єднання на виборах

9 червня 2012 в 13:14
Костенко підкреслив, що до широкого опозиційного об'єднання він ставиться критично, оскільки, як показав попередній досвід, без ідеологічної близькості такі союзи не дають позитивних результатів.
vybory_urni.jpg
analytics.in.ua

Правоцентристські партії мають намір об'єднатися для спільної участі в парламентських виборах. Про це заявив лідер Української народної партії, депутат з блоку НУ-НС Юрій Костенко в інтерв'ю Радіо Свобода.

«Українська народна партія не веде переговорів з лівоцентристською «Батьківщиною», бо це - не наша ідеологія, це - не наші політичні пріоритети. Ми ведемо переговори напередодні виборів з близькими за ідеологією політичними партіями», - зазначив Костенко.

До них, за словами політика, належать «Наша Україна», Конгрес українських націоналістів, «Собор» та Республікансько-християнська партія.

Костенко підкреслив, що до широкого опозиційного об'єднання він ставиться критично, оскільки, як показав попередній досвід, без ідеологічної близькості такі союзи не дають позитивних результатів.

Політик також зазначив, що «наростає кількість громадян, які за своєю позицією належать до класичних правоцентристів - це 10-15%, які хочуть бачити і на виборах, і в українській політиці те правоцентристське об'єднання, яке ми створюємо».

Нагадаємо: партії «Фронт змін» і «Батьківщина» 23 квітня офіційно створили об'єднану опозицію, в яку, крім них, увійшли ще 4 партії - Народний Рух України, партії «Народна самооборона», «За Україну!" І "Реформи та порядок» . ! Zn

Читайте також:

Третина українців підтримують об’єднання опозиції перед виборами

Тимошенко і Яценюк будуть ретельно відбирати, кого брати в об’єднану опозицію

Американський сенатор розраховує, що «українські демократи знову знайдуть точку опори» (відео)

Тимошенко з в’язниці запропонувала механізми демократизації українського суспільства (відео)

 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...